Wpis z mikrobloga

@Kaboone1: nie interesuj siebo kociej mordy XD za cos trzeba kupowac nastepne graty xD

w sumie to juz nie wiem czy mu kibicuje czy nie, trzeba robic swoje i on to robi

przepowiednia akselko ze te wszystkie kanaly retro pozdychaja sie sprawdzila, no ale jak popatrzec jakie zjeby je prowadzily to i nie dziwne ze jeden z drugim spojrzal w koncu w lustro
  • Odpowiedz
@farara: > przepowiednia akselko ze te wszystkie kanaly retro pozdychaja sie sprawdzila, no ale jak popatrzec jakie zjeby je prowadzily to i nie dziwne ze jeden z drugim spojrzal w koncu w lustro
Na jego kanał też przyjdzie czas i się doigra jeszcze bardziej, gdy do jego dupy dobierze się w końcu skarbówka i urząd pracy i zabierze mu wszystko to co zbierał czyli konsole, samochód oraz gry. Jednak dobrze,
  • Odpowiedz
@Kaboone1: spokojnie, akselko jest pokemonem z nieskonczona iloscia mutacji, warto zyc chociazby dlatego by zobaczyc co bedzie modne po polonezach XD stare strucle ktorych nikt nie chcial i w nich mirkojanusze wozace sie w nich jakby to byl dar od boga. wczesniej jeszcze byli vhsiarze, tez "bogowie" bo typ odkupil wypozyczalnie w 2004r a teraz te kasety sa warte po 500zl kazda XD
  • Odpowiedz
@farara: Niezbadane są wyroki axelowe. Tak łatwo go nie pozbędzie się z netu, bo kanały czy grupy będzie trzepał nowe, o czym wszyscy na tym tagu są świadomi.
  • Odpowiedz
@farara: Ty uwazaj co piszesz bo @GrzaniecUlaniec podeslal mi wpis z takiej grupki, gdzie glownym motywem byl axel(smiech taki, ze do tagu maja problem a sami miedzy soba sie gryza i to jest dosc kurozialne). Sluchaj on i reszta to w wiekszosci osobnicy, ktorzy lapia sie co modne jest teraz. Ten co siedzi w tym ciagle bedzie dalej siedzial bo go to jara i nie bedzie pozerem aby odwalil
BananowyKochanek - @farara: Ty uwazaj co piszesz bo @GrzaniecUlaniec podeslal mi wpis...

źródło: comment_1605585717VhYMpV1brAvWAsOlSlf4eF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@farara: że niby jakie kanały retro pozdychały? Te kanały retro ,które ja oglądam mają się w dalszym ciągu bardzo dobrze. Polecam zajrzeć na TWITCH na kanały @cwikla, @Schizo_EGT, @Qdi_PSX, @LamGamesTV, @VALDYGRA, @ProNoobSkilz... i jest tego jeszcze w sumie tego sporo, oczywiście jeśli mówimy o normalnych kanałach, normalnych chłopaków, z kulturą, którzy robią to co robią z pasją, a
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: Słuchaj, to co on robi to już taki śmiech na sali, że Benny Hill czy Grupa Monty Pythona może go cmoknąć. Zaraz okaże się, że Axel tak samo jak Smalec popadł długi.

Hm... ciekawe co to są za ci 5 przegrywów grzejący temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@23JW23: Z fajnych kanałów retro to są jeszcze RetroSektor, Elektroskansen vel Rozkminator czy Archon, no ale
  • Odpowiedz
@Kaboone1: @23JW23: bo tutaj chodzi o to, ze wielu (ogolnie) zamiast skupic sie na tym co robi to pierze brudy. MGR to jakos ciagnie ten motyw Amigowy w przeciwienstwie do axela co skacze z tematami. Toz to czuc, ze nie ma tego czegos. Ogolnie to malo ogladam YT (twitch to juz callkiem teraz omijam bo jest afera z camgirl/thot i grono cuckold/spermiarzy co traktuja ta platforme jak sex kamerki) z naszego podworka ale juz po nazwach widac, ze to ,,male" kanaly, ktora sa na + bo nasz YT jest zalany szambem z gimperami, rafonixami czy innymi podrobami pewdiepie co dra sie do kamery lub wala clickbait jak ten typ od GTA 6 -Sernando.

Pewnie mnie jakims cudem zaliczaja, Ciebie i jeszcze spore grono co przekracza magiczna liczbe 5. Pewnie zazdrosc bo axel ma ,,reklame"(u mnie to juz przeszlo w to, ze on robi wstyd dla mego wojewodztwa co odbija sie na tym, ze przez niego reputacja jest naruszona bo to ciekawe miejsce pomimo, ze oficjalnie jestem sloikiem) elaboraty na kilka stron a oni nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czemu nasi wola siedziec (pomijam obecna sytuacje) oddzielnie w ,,piwnicy" zamiast robic prawie nonstop collaby jak odpowiednicy za zagranicy. Zawsze to wspolne wybicie sie jest lepsze niz robienie dram¯\_(ツ)_/¯

Z dlugami to tak 50% szans bo jesli tak by bylo to pewnie robilby jak #darksydephil czy #wingsofredemption ze codziennie robi live aby zarobic na splate rat. Moze cos tak mniej wiecej @enterex
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: > Pewnie mnie jakims cudem zaliczaja, Ciebie i jeszcze spore grono co przekracza magiczna liczbe 5.

To działa raczej w drugą stronę niż od efektu zamierzonego tak na dobrą sprawę. Nie robi mi to, bo mam tych popieprzonych ludzi głęboko w dupie. Przegrywami to oni są w tej chwili.

@23JW23 i @Bananowy_Kochanek: Ale to jeszcze nic, zobaczcie teraz jaka dyskusja się zrobiła pod nowym filmikiem z
  • Odpowiedz
@Kaboone1: wez nie rozsmieszaj z tymi "kalami retro" xD to jakies popluczyny sa a na twiczu sie nie liczy xD
@Bananowy_Kochanek: dla mnie to kanaly maja pokazywac prawde a nie wymyslone cos. ludzie maja byc prawdziwi i czegos chciec. albo uczestniczysz albo moga wyp, banda zjebow ktora myslala ze ogladajacy sa po to zeby im pisac komentarze XD dlatego to nie pyklo a pyka dla tych duzych, maja
  • Odpowiedz
@farara: to co piszesz to pasuje do #smaleccontent i jego podobnych

Jesli ktos stawia tylko i wylacznie hajs na pierwszym miejscu zamiast na rowni z pasja/wiedza/bycie soba to sie skonczy komercha i typowym gadaniem ,,jak nia dacie mi 500zl w ciagu 30min to koncze to gowno"

Zawsze mozna zobaczyc cos czego zbytnio na naszym podworku nie uswiadczysz. Natomiast mozna ,,ogladac" (przewijajac co chwile) bez
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: ale ja nie mam nic do normictwa i komercyjnych projektow, tylko trzeba zaznaczyc to zeby nikt nie marnowal swojego czasu na nie. np taki akselko, wiedzac ze to wszystko dla kasy to po co probowac miec z nim kontakty? skoro to nie jest czlowiek tylko produkt
  • Odpowiedz
@farara: 100% racji ale dodaj do tego, ze wielu ,,a bo on prostym jezykiem gada w przeciwienstwie do innych. Dam mu suba" po czym zonk, iz jego opowiesci nie maja sensu i jego wiedza to takie ,,nie mam pojecia ale bede udawal experta. Jesli macie z tym problem to zegnam trolle"
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: z tym to wogle nie mam problemu, kazdy ma prawo gadac co chce, ludzie po prostu tego nie ogladaja. temat nie bedzie ciekawy to to zleja (no chyba ze sa suby to z nobilitacji sporo obejrzy, najwyzej potem wysmieja). chodzi mi tylko o to - no jak z #!$%@? albo za darmo albo za pieniadze, dla jednych to praca a dla innych przyjemnosc. za pieniadze nie mam przyjemnosci ale podziwiam technike, za darmo mam przyjemnosc ale nie zwracam uwagi na brak techniki.

a ze wiekszosc woli do prostytutki bo chca szybko i profesjonalnie no to ¯\_(ツ)_/¯, sa tacy co wola srednio ale z serca.

inna sprawa ze niektorzy przychodza na te kanaly jak do krwy i oczekuja full serwisu XD tak ich te smiecie nauczyly XD ni dzien dobry ni pocalunku w usta
  • Odpowiedz