Wpis z mikrobloga

Czwarty tydzien bez tramalu się zaczyna i nadal jest #!$%@?,mówią że ćpanie oszukuje umysł a to gówno prawda,oszustwem są te pseudo wartości jakie nam wpajają i od nas samych zależy czy bedziemy partycypować w tej manipulacji,ja wybrałem inną drogę,napewno wiele stracilem ale nic co może być więcej warte niż opioidowy stan,w każdym razie trzeba trwac do kolejnej recepty,szkoda ze polscy lekarze to jaszczury z kijem w dupie co nie przepiszą opioidów bo ból istnienia nie jest argumentem a chyba sam lepiej wiem czego chcę #narkotykizawszespoko #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@nowy98: W swojej przećpanej ciemnocie dostrzegłem światło które rzuciło zupełnie inny obraz rzeczywistości,ten świat i struktura jego którą budują wytresowani ludzie jest przeciwieństwem życia
  • Odpowiedz
@nowy98: a czy wyciąganie wniosków musi zawsze dokądś prowadzić ? Dla mnie ten świat jest bezsensownym więzieniem i tyle,jedyne co mogę zrobić to nie brać w tym udziału,być jak najmniej szkodliwym i zaćpać się przy najbliższej okazji.
A mój brak wytresowania i adaptacji tylko potwierdza co piszę
  • Odpowiedz
@Miler111111: No wlaśnie sam nie rozumiem,zero indywidualnego podejscia do obywateli,mam 25 lat,#!$%@? w tematy jestem od 12-13 lat i jakoss od 5 lat stale pracuje uczciwie nie na czarno,jednak dalej państwo nakłada tylko wymagania i każe je spełniac w trzeźwosci,a niech się #!$%@?ą
  • Odpowiedz