Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy, chcę kupić bratankowi Zeldę BOTW na Switcha, ale w życiu nie widziałem tej konsoli i nie wiem, czy to w pudełku trzeba kupić, czy jest jakiś Nintendo Sklep, gdzie mogę mu zapłacić i sobie ściągnie? Sory, że pytam jakbym miał 60 lat, ale wypadłem z obiegu :)
#zelda #nintendo #nintendoswitch
  • 12
  • Odpowiedz
@arcss: Jest sklep online w konsoli i są pudełka z kartridżem. Lepiej raczej wersje fizyczną kupić gierki nintendo słabo tanieją to i sobie będzie mógł sprzedać.
  • Odpowiedz
@arcss: bierz używkę, troszkę taniej a kartridże z grą się raczej nie niszczą i można później sprzedać dalej, wymienić lub pożyczyć komuś
  • Odpowiedz
Dzięki za info :) Widzę, że nie ma wersji PL, więc chyba i tak muszę zmienić plany, bo młody nie ogarnie.
  • Odpowiedz
@arcss: nie wiem ile "młody" ma lat ale jest trochę dobrych gierek po polsku; trylogia spyro, trine 4, children of morta, hades, resident evil revelations 2
  • Odpowiedz
@arcss: Gre kupisz w elektromarkecie na miejscu powinno być albo zamówisz przez ich strone internetową. Możesz wejść do Cex-a jeśli jest w twoim mieście ale najpierw sprawdzić na stronie czy jest gra dostępna. Zostały jeszcze ci lokalne sklepy z grami, morele.net, Ultima, Allegro. Jeśli to ma być prezent to lepiej w pudełku.
  • Odpowiedz
@arcss: Może ma obok dorosłego który przetłumaczy dialogi? Nie jest ich dużo, jak się wciągnie w grę to i się poduczy chętnie. W sumie zależy ile ma lat.
  • Odpowiedz
Nie wiem na ile skomplikowane te dialogi i jak duży wpływ mają na rozgrywkę. Spoko coś wymyślę, dzięki :)
  • Odpowiedz
@arcss: Jak młody nie ogarnia angielskiego to raczej nie będzie wiedział co robić. Dialogów nie ma tam za dużo ale cały interfejs jest po angielsku. Może Mario byłoby lepsze.
  • Odpowiedz