Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miał ktoś z was tak że przesyłka z aliexpres została komuś innemu dostarczona ?
Zamówiłem z ali rzecz do paczkomatu, a została wysłana chyba poczta, a po statusie jest że doręczona. W szczegółach na alipaczka, jest że dostarczono w sąsiednim województwie kilkaset km dalej więc to nie może być pomylka.
#aliexpress
  • 13
@Andczej: Dokladnie tak zrobilem, dodalem dispute i ze paczka nie zostala dostarczona do paczkomatu tylko na inny adres. A aliexpres odpisalo mi ze to nie ich wina i ze mam sie kontaktowac z przewoznikiem. Ciule złamane.

Nawet nie moge im odpisac w dispucie, albo nie widze.

Z kim mam sie kontaktować w poczcie? Ten numer przesylki ktory jest podany w zamowieniu to jest odpowiedni numer zeby isc z nim na poczte?
@kukisp: cóż powiedzieć wszyscy bierzemy udział w zbiorowym dymaniu przez chińczyków - to jest nowa strategia alix : wysłane zapomniane, ty się martw gdzie i kto ma twoja przesyłkę. Ważne ze JackMa się chwali ile obrócił na dzień singla - jak płaciłeś karta to ratuj się chargbeckiem - poczta ci nic nie pomoże RODO srodo itp a i w ogolę tylko nadawca może składać reklamacje¯\_(ツ)_/¯
@kukisp: Ja tak miałem - zamiast do paczkomatu, oficjalnie trafiło do urzędu pocztowego w innej części Polski. Zrobiłem dispute, coś tam pomarudzili, że przecież dostarczono. To zrobiłem dispute jeszcze raz i tym razem oddali kasę.
Nie pamiętam, to było jakoś ze 4 miesiące temu - była opcja jakaś nie zgodzenia się na ich odpowiedz. W ogóle trochę po omacku się tym posługiwałem, bo to nie jest przyjazne - nie zawsze wiem co jest dispute, co prowadzoną rozmową, co propozycją a co rozpatrzeniem sprawy.
@kukisp: imho jak masz invalid and payment realese - to możesz tylko się odwołać, czasem jest przycisk nie wiem od czego to zależy że raz jest raz nie ma - możesz tez próbować rozmawiać z małpa z czatu, ale to dla ludzi o mocnych nerwach - jak placiles karto wal do banku