Wpis z mikrobloga

Panowie, ja przez całą pierwszą eee połowę słyszę tylko narze...? Narzekania na grę drużyny Jurka eee Brzęczka. Ja wam zadam take pytanie: z kim my dziś gra...my? Z Italią, brawo Romku. I powiedzcie mi, ile oni mają eee tytułów mistrzów świa...ta? Cztery, zgadza się panie Romanie. Panowie, ja kiedyś grałem we eee Włoszech, w Juventusie i Ro...? Romie i wiem, że Serie A to zawsze szkoliła najlepszych eee zawodników. Co proszę? Ty Tomeczku mówisz, że Bundesliga? Ale ja się z tym absolutnie eee nie zgadzam. My popatrzmy na to, jakich zawodników ma eee Mancini, taki Insignie, Donnarumma, Czieza na przykład... Ale co, że Mancini chory i przegrywamy z eee asystentem?! Panowie, my naprawdę dajmy w przerwie eee Jurkowi popra... popracować i sami zobaczycie, że się eee opłaci. Ja was zapytam o take rzecz: wy mówicie, że najgorszy jest eee Krychowiak. A kogo wy byście niby wpro... wadzili? Co proszę, że Zielińskiego...? Panowie, ja Piotrka bardzo eee lubię, ale on po pierwsze jeszcze jest młody i musi zbierać doś... doświadczenie, a po drugie dojść do siebie po wirusie. A ty Mateusz mówisz, że byle kogo? Co proszę, że nawet lepiej wyjść w 10?! I że to powołanie to nieporozumienie?! No nie, panowie... tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#mecz
Pobierz malinowydzem - Panowie, ja przez całą pierwszą eee połowę słyszę tylko narze...? Narz...
źródło: comment_16054768132LQvZxNhHKtcEx4h3nX1X1.jpg
  • 7