Wpis z mikrobloga

@TompsonzPolski: Nie przez covid, tylko przez remont, według komunikatu obecnie zamknięty do kwietnia - choć ja się, wbrew poniższym zapisom, na początku czerwca przeciskałem przez płot, bo wszystko rozkopane było.

KOMUNIKAT 44/2019

Wrocław, 24 października 2019 r.

Dot. czasowe zamknięcie śluzy Ratowice – przebudowa obiektu – zmiana terminu otwarcia

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w nawiązaniu do komunikatu 41/2019 zawiadamia, że w związku z postulatami
  • Odpowiedz
@DwaNiedzwiedzie: wiem że przez covid bo byłem tam osobiście i bramka była zamknięta i ochroniarz latał, dodatkowo na tej bramce było obwieszczenie jakiegoś prezesa dolnośląskich wód czy coś, że zamknięte przez epidemię (to był czas jak lasy otworzyli dopiero) Dzięki tak czy siak. Spróbuję, ale pogoda się chrzani i ma być 5-7 stopni brrr
  • Odpowiedz
było obwieszczenie (...), że zamknięte przez epidemię


@TompsonzPolski: Może wobec tego to jakiś remont współistniejący :)

Spróbuję


@TompsonzPolski: Samemu może być ciężko przerzucić rower przez bramę od strony Ratowic. Ja miałem szczęście trafić na parę z podobnym problemem i tylko dzięki współpracy sobie poradziliśmy. Obsługi chyba nie było akurat w okolicy, bo nikt nas nie pogonił :)

remont też jeszcze jakiś jest od 1.11.


@TompsonzPolski: Pisałem, że remont do
  • Odpowiedz