Wpis z mikrobloga

beka z wysrywów co punktuja wszystkie wady i zalety konsoli a najważniejsze sa i tak gry. Xbox główne gry to forza, gearsy i halo, reszta to indyki i szrot który wyszedł już kilka lat temu i dla nich nie kupuje się nowej generacji. Najbardziej rozwala mnie to że mamy rok 2020 a oni dalej musza paluszki w padzie wymieniać żeby grać dalej, to jest technologia z lat 70 ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#ps5 #xbox #konsole
  • 49
@MrBogumil: mnie też nie, ale kiedyś ma być xD choć nie są te gry dla mnie jakieś must have. Ori jest na switchu, Gearsy, Halo i Forza mnie po prostu nie interesują, to Fable jak już kiedyś wyjdzie to będzie jedną z niewielu gier od MS, które mnie w ogóle mogą zainteresować
@MrBogumil: Ale ty o EX-ach teraz gadasz? Póki co ani na PS, ani na Xboxa nie ma i nie będzie sensownych. Taką rozmowę to możemy toczyć za 2 lata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MrBogumil: #!$%@? ludzie narzekali że w telefonach nie ma wymiennej baterii a jak w padzie to już ok.
Szkoda że na tym Xboxie takie szroty jak mam gier na parę miesięcy za 100zł, na PS4 ograłem to co miałem ograc na tą chwilę jak ograłes wszystko na PS4 nie ma co kupować nowej przez 2-3 lata, a Xbox to ciekawa alternatywa no chyba że Spiderman i deamon souls to must have
@stormkiss: Wiem że trolujesz, ja trochę też xD ale idąc w to dalej to pad do xboxa + akumulatory wychodzi mniej wiecej tyle ile pad do ps5. Fakt że pad od ps5 wydaje się fajniejszy mimo że porównać nie miałem okazji. Ja się przesiadłem z ps3 to te sixaxisy mimo że leciwe to były normalnie nieśmiertelne, nie wiem ile ta bateria wytrzymała ale nigdy go nie wyładowałem xD Teraz do xboxa
@Ryszardzislaw: Przetestuje to Ci napiszę czy to coś fajnego czy bajer. Na razie czekam na swoją konsole.
@vevnx: Xboxa już testuje i fajnie się sprawdza
@Cinkito: No to w X1 działał dłużej i można było wymienić akumulatorki w kilka sekund albo wstawić akumulator jak DS4.
@vevnx: Jak mi się uda to też odbiorę, na razie gram na Series X i nie jest wcale bez sensu. Zobaczymy jak PS5 wypadnie.

Nintendo też ma fajną konsole. Samo PC + PS5 to jak dieta bezglutenowa.
@vevnx: Tak że nie muszę nosić PC do sypialni, jest wygodniej i taniej niż drugi PC. A jak sobie kupię grę na Xbox to mogę ją odpalić na PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybak17 w Codzie już jest użyte, w Spidermanie, także widać, że spoko ;) ponoć w Codzie wybitnie czuć jakby się naciskało spust w karabinie