Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: Dokręcane było ręcznie, jak pozostałe śruby bo odkręciłem je ręką bez problemu a ta nie idzie. W innych kołach też ręcznie odkręciłem a ta jak na złość trzyma... Na całe szczęście mam nakrętki zwykle na stalówki z zimowymi oponami to poszukam nakrętki 4 zwykle bo te antyzlodziej to porażka...
@ThreeDog: nie wyrobiła tylko ktoś #!$%@?ł pneumatem, albo zbyt mocno. prawidłowo eksploatowany mcguard jest niezniszczalny (<80Nm). ale należy go odkręcać i dokręcać tylko ręcznie. rozwiązania masz dwa: jedno to przy zakupie była karta lub naklejka z kodem, na podstawie którego producent dorabia ci wtórnik. druga opcja żeby nie zniszczyć czy nie porobić śladów na felgach to duża nasadka na 1/2" (około 22-24mm) x4, obspawać od wewnątrz i próbować odkręcać. tak z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emmwuu: Ja nie mam problemu z nasadką a nakrętka, która jest na kole. Nikt nie dokręcał to pneumatykiem a ręcznie, bo wymieniałem wahacz zbieżności w tym kole. Co więcej, nakrętkę da się zakręcić mocniej ale nie da się jej odkręcić - w reszcie kół trzyma się dobrze i mogę odkręcić bez problemu. Jest problem tylko z tą jedną nakrętką, nie mam pojęcia co dalej...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emmwuu: @ScaRRyMaN: Wulkanizator nasadką do takich przypadków nie mógł odkręcić bo nakrętka była za mała/duża i nie nabijała się. W środę jadę na spawanie ale zanim to nabije nakrętkę jutro i zobaczę czy pójdzie