Wpis z mikrobloga

@pitu120: Nic ten ram i pamięć przy e2 nie daje.
Jak chce 1 pokój bez nagrywania h9s
Jak chcesz 2 pokoje/streamowanie na telefon/android boxa h9.2s
Jak zamierza kiedyś kupić abo operatora z modułem to h9 twin

I tyle. Wszystko co droższe to bezsensowne wydawanie kasy. Więcej można wydać jedynie jak ktoś potrzebuje FBC i streamować do wielu klientów naraz.
@MrBeast: Płacisz za marke. Vu jest popularny bo jako pierwszy przełamał monopol DMM w 2010.
I tak się sprzedawał, handlarze kierowali klientów na fora i wszędzie zostało to vu, vu, vu i niczym innym nie handlowali.

E2 wszędzie jest taka sama. I TV sat to kres jej możliwości. Wszelakie poboczne kodi czy przeportowane telefoniczne androidy są ułomne i są bo są.
@qvcijhkuszgjrbigqsjdtffienxdgdmua: to jak już mi tak odpowiadasz, jaki konwerter unicable kupić? Bo jestem pewny że nie mam unicable na dachu pod to. Teraz mam tak że na dach mam wyprowadzone 3 kable, one idą wszystkie na korytarz i tam są jakoś połączone i porozdzielane na pokoje (salon, pokój 2, sypialnia)
@MrBeast: nie chce wyjść na sceptyka, ale nie radzę iść w duże inwestycje przy nastawieniu tylko na cccam/oscam. Bo jedna akcja operatora i bye bye. Maks co kupić to h9.2s lub h9twin. Nic drożej bym nie kupował po to nie jest pewniak na zawsze. Miej świadomość ze awaria internetu i podglądane. Do tego linie od paru dawców, po 1 padnie i tez podglądane. To jest „ciągła zabawa” i trzeba się z
@MrBeast: Nie mówię, ze nie warto, tylko nie radzę dużych inwestycji. Bo wystarczy 1 zgemma i do pary jakiś używany DM lub nawet nbox z e2 i otrzymasz porównywalny efekt, a nbox to 100pln obecnie wiec na start 200 pln wydasz i ocenisz czy to Twoja bajka