Wpis z mikrobloga

Witajcie!


Jestem studentką, która w roku 2021 będzie bronić pracę magisterską. Chciałabym aby mój temat pracy związany był ze sponsoringiem (przyczyny, skutki itp.). Aktualnie czekam za rozmową w sprawie tego tematu, jednakże już dziś chciałabym wiedzieć czy otrzymam Wasze wsparcie.
Otóż chciałabym nawiązać kontakt z kilkoma osobami - zarówno sponsorami jak i osobami, które oczekują odpłatnej relacji. Chciałabym przeprowadzić z Wami wywiad na temat pewnych kwestii. Oczywiście wszystko byłoby całkowicie anonimowe, porozumiewalibyśmy się poprzez korespondencję meilową, która zapewniłaby Wam jak i mi całkowitą anonimowość.
Jeżeli:
a) temat pracy zostanie zaakceptowany chciałabym "porozmawiać" (oczywiście mailowo lub na tym portalu) z kilkoma wyżej wspomnianymi osobami
b) temat pracy nie zostanie zaakceptowany usuwam wątek, profil i nie ma tematu

Nie zamierzam nikogo umoralniać, wszystko jest dla ludzi. Chciałabym napisać tylko fajną pracę opartą na prawdzie. Mam nadzieję, że zarówno mój promotor jak Wy dacie się na to namówić i stworzymy razem coś fajnego!

Tymczasem, bawcie się Moi Drodzy!

#pracamagisterska #sponsoring #dziewczyna #mezczyzna #kobiety #faceci #chlopakibeztabu
  • 7
@Ludzik90: gdybym prosiła o radę to z pewnością zawarłabym ją w głównej treści :) takie komentarze nie pomogą. Dziękuje za "amatorkę". Jednakże zakładam, że ta "amatorka" coś wskóra :)