Wpis z mikrobloga

Witam, ponawiam pytanie:

Jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaka to osoba, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało 200 tysięcy, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa #pytanie #lustopbzdurom
SuicideLeopard - Witam, ponawiam pytanie:

Jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdu...

źródło: comment_1605337676u2ryNLjy46q54oTDYk1dA4.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Zralok: nie wiem, inwestygacja tęczowych dziwaków nie jest dla mnie ani obowiązkiem ani przyjemnością, natomiast w każdym wypadku cała sytuacja jest absurdalna i groteskowa i jest tylko dowodem na to że tęczowi próbują destabilizować pożycie społeczne, tak jakby nie zostało wystarczająco naruszone przez istnienie popisu
  • Odpowiedz
  • 1
@kksu skoro cię to nie interesuje to po co się wypowiadasz? XD Z mojej perspektywy raczej psychoprawica destabilizuje Polskę. Gdyby przez całe lato PiS pod rękę z konfabulacją i przystawkami nie urządzali gejom medialnego pogromu, to nikt by o Margot nie usłyszał

To samo z resztą z grzebaniem w prawie aborcyjnym. Kraj się sypie, a ci próbują butować kolejne grupy i zdziwieni, że ludzie się organizują
  • Odpowiedz
  • 0
@kksu o ile mają nieszczęście obcować ze #!$%@? promilem populacji (dresiarstwem, kibolami, fanatykami religijnymi) to faktycznie miewają ciężko
Ja żyję wśród normalnych ludzi i mi się Polska podoba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz