Wpis z mikrobloga

Swoją drogą, że niby taki elokwentny i wykształcony człowiek w publicznym dyskursie politycznym zupełnie niepotrzebnie korzysta z określeń "lewak", "morda", to się trochę zawiodłem. Przecież doktor Mentzen miał być takim światłem w tunelu dla Konfederacji, ministrem finansów, a wygląda na to, że to mierny Twitterowy troll, który chciał sobie tylko zarobić na kucach, które wierzą w brednie, które opowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazprawakow #polityka
R.....n - Swoją drogą, że niby taki elokwentny i wykształcony człowiek w publicznym d...

źródło: comment_1605258326YRsBs6ZlYwojzfh8cSMlF2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Ravan: Prawaki są jak krokodyle. Krótkie rączki by dać godnie zarobić milionom ludzi na etatach, wielka morda by bronić interesow grupki najbogatszych. Nieźli pożyteczni idioci, gdyby chociaz mieli w tym interes jak np większość czołowych polityków w USA. Tymczasem te matoly wierzą w jakis urojony dobrobyt, zbudowany na paróweczkach Korwina.
  • Odpowiedz
@Ravan: Ja bym pięknie zaorał takich jak Mentzen, chcą likwidacji podatków bo niby to da zarobić więcej pracownikom, powiedziałbym spoko likwidujemy podatki. Po dwóch czy trzech miesiącach od wprowadzenia nowego prawa podatkowego kontrola z ankietami u pracowników o ile podniesiono im pensje. Wcale by mnie nie zdziwiło jakby żadnych podwyżek nie było a Sławomir tylko auto nowe by sobie od razu zakupił i się bujał po mieście xD
  • Odpowiedz