Wpis z mikrobloga

Mireczki, pytanie do użytkowników Oneplus 8pro, po czasie użytkowania jakieś wady? Co najbardziej denerwuje? Czy warto kupować ten telefon, ile bateria trzyma, jak z wyświetlaczem. Czekam na ostrą promkę, moze na BF zobaczymy moze z chin coś wejdzie.
#oneplus8pro
#oneplus
  • 22
@mario9227 generalnie z powodu tych obaw osobiście odpuściłem 8 Pro z Chin, mimo że cenowo było ponad 1000 zł taniej niż w Polsce. Zastanów się czy nie szkoda Ci nerwów na potencjalne babranie się z odsyłaniem sprzętu i oczekiwaniem na jego ewentualną wymianę, bo zakup z Chin to dalej romansowanie z kwotą ok 3 tysięcy zł.
@Czafincz: zgadza się, liczę na jakaś problem na BF w okolicy 2400, pewnie jest to realne zobaczymy co będzie, ale no właśnie jak cos się stanie, ciekawe może będzie wysyłka z Polski, może będzie jakaś gwarancja od producenta, no nic, ale kupiłeś telefon czy nie kupiłeś one plus 8 pro w końcu?
@mario9227: odpuściłem w ogóle, dalej jadę na OP6 i prawdopodobnie poczekam do serii 9. Naczytałem się o tylu przypadkach problemów OP8Pro z ekranem, że jeżeli miałbym go brać, to z polskiej dystrybucji aby mieć gwarancje i rękojmie, a nie chcę wydawać 4 tysięcy na telefon. Mam przy tym świadomość, że zapowiedzieli 144 Hz ekran dla serii 9 i również mogą być problemy z ekranem.
@ccTV
@kwiateusz

Właśnie się dopatrzyłem, że mój op8pro, kupiony wczoraj ma podobną wadę wyświetlacza co na zdjęciu w tym wątku. W szarościach na dole ekran jest ewidentnie zielonkawy. Czy to się będzie pogłębiać? I czy serwis OP wymienia ekran bez problemu?
@smutny_przerebel: ona jest zauważalna głównie przy niskiej jasności wyświetlacza, wiec może nie będzie aż tak się rzucała w oczy. To jest problem z kalibracją OLEDa, ale nie wiem jakie jest podejście OP i czy wynieniają to w ramach gwarancji...
@ccTV na tę chwilę to kompletnie nie przeszkadza, gorzej jak będzie się pogłębiało. Sam telefon jest fenomenalny, ktoś tu na wykopie pisał, że mogę być rozczarowany aparatem przechodząc z Galaxy note 9, ale ten również jest genialny.
@PingwinPL: no to nic tylko się cieszyć. Wiadomo - pewnie nie 100/100 telefonów ma te wady, ale dla mnie szansę na wtope były za wysokie i odpuściłem ten model.
@PingwinPL przy minimalnej jasności szarości na ekranie nie są zielone? Z tego co czytam ten typ tak ma. Dodatkowo u mnie podczas przewijania np. Wykopu w trybie nocnym przy minimalnej jasności ekranu biała czcionka na chwilę wpada w mocno różowy zafarb. Problemy te pojawiają się tylko przy najniższej jasności ekranu...