Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej martwi? Że nadal nie znaleźli się świadkowie wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj... Naprawdę żadnych nagrań? Jak można tak długo czekać, aż Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego zostaną wyjaśnione...

Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co by było, gdyby Lu okazał(a) się osobą która poświadcza nieprawdę robiąc z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisując swoją traumę której nie było, i zbierając dla Stop Bzdurom 200 tysięcy pod nieprawdziwym pretekstem...

#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa
etimeel - Wiecie co mnie najbardziej martwi? Że nadal nie znaleźli się świadkowie wrz...

źródło: comment_1605193162f9YX4ZzH5i4RaA5FErotoo.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co by było, gdyby Lu okazał(a) się osobą która poświadcza nieprawdę robiąc z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisując swoją traumę której nie było, i zbierając dla Stop Bzdurom 200 tysięcy pod nieprawdziwym pretekstem...


@etimeel: z pewnością nie jesteś osobą która robi ze swojej mordy cholewę i zalinkujesz do tej zbiórki 200 tysięcy pod pretekstem bycia wrzuconym pod tramwaj?
  • Odpowiedz
  • 0
@Nie_umre_za_ciebie policja, dzbanie. I prawidlowo ze chronila przed nacpanym motlochem. Tez nie mam ochoty ogladac margotow i innych quer dragon czy drag ale potrafie sie pohamowac. Nie to co lu margot itd
  • Odpowiedz