Wpis z mikrobloga

Robię sobie prostą stronę i chciałbym mieć taką funkcję: pole do wpisania hasła, i w zależności od tego jakie hasło zostanie wpisane przekierowanie na różne strony. Jak czegoś takiego szukać w internecie? XD

#wordpress #webdev
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ubeusz: obsługa formularzy, instrukcje warunkowe - podstawy podstaw cię tylko interesują tutaj tak naprawdę.
Do wp pewnie są gotowe pluginy. Contact form lub ninja forms może mają taką opcję. Ewentualnie sam łatwo ogarniesz
@Emes22: Dzięki, spróbuję :) Ew. jakbyś mógł podpowiedzieć - czy taka funkcjonalność ma jakąś swoją nazwę? :D Wordpress jest idealny dla debili jak ja, póki wie czego chce się szukać.
@ubeusz: Dobra, na szukających w przyszłości: używałem u siebie contactform7, do tego jest plugin darmowy Redirection for Contact Form 7, który z płatnym $12 rozszerzeniem Conditional Logic ( ͡° ͜ʖ ͡°) możliwa zrobienie takiej funkcjonalności. elo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ubeusz: ogólnie to zależy jak chcesz mieć to zaimplementowane. Teoretycznie wystarczy dodać inputa i dodać js z eventem on submit, gdzie pobierasz value elementu i porównujesz wartość.

Pisałem wcześniej bardziej dokładną odpowiedź na pierwszą wiadomość jak możesz to zrobić, ale oczywiście zapomniałem kliknąć wyślij. xD

Ale jak się już udało wyklikać to bomba. : >