Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Spalone stojaki rowerowe, spalone mieszkanie i nieudana próba sforsowania paczkomatu. Taki obraz wasz nacjonaziści. W tym wszystkim tylko szkoda tych starych ludzi, którzy nadal żyją, a walczyli za ojczyznę i muszę patrzeć na to, co się z tym krajem dzieje i kim dzisiaj są "patrioci"
#bekazprawakow #dzienniepodleglosci #11listopada #smutnealeprawdziwe
Pobierz TheXArczi - Spalone stojaki rowerowe, spalone mieszkanie i nieudana próba sforsowania...
źródło: comment_160512274791wggPD7RLe1Kx0Pb5XCCo.jpg
  • 18
@Andy_Bernard: "Patriota swojego kraju nie rozwala i nie skłóca." Dlatego chwilami załącza mi sie foliowa czapeczka i zaczynam sie zastanawiać, czy PiS celowo zezwala na takie akcje i skłóca obywateli między soba, żeby ci odcinali się od narodowych wartości i poszli w kierunku jednego globalnego państwa?

Takie tam gdybania ¯\(ツ)/¯
@TheXArczi: jak ci się kraj nie podoba to masz otwarte granice i szukaj szczęścia gdzie indziej. Naprawdę nikt ciebie tutaj nie trzyma i płakać po tobie nie będzie. Co ma katolicyzm to twojego problemu?
@piastun: To ty tu wyjeżdżasz z atakami personalnymi w moim kierunku i nie przedstawiasz żadnych rzeczowych argumentów. Zauważ ze Polska nie jest państwem wyznaniowym tylko świeckim, o czym wielu ostatnio zapomina. W latach 30 też byś niemcom mówił, że jak im się nazistowska większość nie podoba, to niech wyjeżdżają z kraju?
@TheXArczi: a co jest złego w patriotyzmie? No chyba, że mylisz chuliganerię z patriotami?
Powiem Ci, że jakbyś tak powiedział w USA, że patriotyzm to wstyd to albo byś nie miał kolegów albo dostał strzała na twarz :).
Fakt, że ich podejście do patrityzmu dla nas polaków jest trochę śmieszne ale są bardzo dumni z tego.
@TheXArczi: niestety polska jest państwem świeckim ale tylko teoretycznie sam nad tym ubolewam ale czy jest szansa dla PL, że jakikolwiek rząd zerwie konkordat i pogoni czarnuchów ze szkół i innych kapelańskich obowiązków?
@piastun: Zauważ że wyżej zaznaczyłem, że przez takie krzywe akcje jak dziś patriotyzm kojarzy się ludziom z chuliganką i bandytyzmem. Sam się uważałem zawsze za patriotę, lubię swój kraj za historię jaką ma i nadal sprawia mi radość kibicowanie "swoim" w różnych sportach np. skokach narciarskich. Uważam, że przez te taką hołotę jaka dziś dała popis w stolicy, ludzie w kontekście patriotyzmu przestaną myśleć o naszej historii czy o tym, z
@TheXArczi: nie wszystkie rozróby muszą być specjalnie podsycane, kiedyś miałem zamiar pójść na marsz niepodległości w Krakowie, ale sporo ludzi tam nie miało nic wspólnego z patriotyzmem, a tym bardziej z rozumem i myśleniem, masa kiboli i przygłupów. Odechciało mi się od razu iść gdziekolwiek.
A jeżeli celowo ktoś powoduje zamieszki i jest to władza to na początek to jest odwrócenie uwagi od spraw bieżących i porażek zwłaszcza w czasie pandemii,