Wpis z mikrobloga

Pytanie do posiadaczy iPhone 11 Pro Max/12 Pro Max (o ile już tacy są ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Czy gabaryty tych wersji przeszkadzają w codziennym użytkowaniu? Mam na myśli obsługę telefonu jedną ręką, noszenie go w kieszeni spodni, siadanie itp.

Jestem facetem, mam ponad 180 cm wzrostu, raczej przeciętny rozmiar dłoni, nie chodzę w rurkach, ale jakieś bardziej slim chinosy zdarzy mi się założyć. Początkowo chciałem kupić 12 Pro, ale przemawia do mnie większy ekran i większa pojemność baterii Pro Max, boję się tylko że będzie zbyt duży.

Dla odniesienia dodam, że największym telefonem, jakiego do tej pory używałem był Redmi Note 4 Pro w dość grubym etui.

#iphone #apple
  • 4
@KyloKillsSnokeLukeDies: Mam przeszło 2m wzrostu i dość duża rękę jednak osobiście stwierdziłem, ze kupowanie pro maxa jest przesada, telefon mógłbym obsługiwać jedna ręka, ale mysl noszenia w kieszeni tacki do kawy odtrąciła mnie od kupna dlatego wziąłem 12 pro. Jednakże jeżeli chcesz kupić pro to wydaje mi się ze czas oczekiwania będzie dłuższy bowiem ja czekam od 17 października a telefonu nie wysłali... myśle ze na pro maxa będzie mniejsze wzięcie.