Wpis z mikrobloga

@SSKW: co powiesz na subskrypcję a nie abonament?
w Orange Flex masz za 25 zeta rozmowy sms mms 15 GB netu i social pass gratis za 30 zeta masz 30 GB
Użyj kodu MARIUSZCL84 przed wyborem płatności dostaniesz po miesiącu 30 zł na wykorzystanie na Flexa lub wypłacisz sobie na konto. Od aktywacji karty w Orange Flex możesz i Ty polecać i za każde polecenie dostaniesz 70 zł razem możesz zgarnąć
@Markal71: Ale czy użytkownik NJU nie jest np drugiej kategorii czy coś. W sensie jakk łączy się z nadajnikiem to czy jest na równi trafnseru jak Orange czy jakby zjade resztki xD
@SSKW zostaw swój numer w naszym formularzu kontaktowym dostępnym pod tym linkiem play.pl/pomoc/formularz-kontaktowy. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i zaproponuje możliwie najkorzystniejsze warunki. :)
@SSKW: nju to nie wiem Orange Flex ma takie same priorytety ja abo w Orange na dodatek jest to odzielna platforma i tak jak w Orange nie działa volte i WiFicalling na słuchawkach xiaomi to w Flex działa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SSKW: polecam to co pisal @qvcijhkuszgjrbigqsjdtffienxdgdmua:
Oferta super płacisz raz na rok i zapominasz o problemie. Ja jadę tak już drugi rok. Jedyne czego może brakować to przekierowania rozmów i rozmów oczekujących (czyli jeśli rozmawiasz a ktoś próbuje się do Ciebie dodzwonić dostaniesz tylko smsa o tym fakcie).