Wpis z mikrobloga

Oto przecieki czołgów w przyszłorocznym Czarnym Rynku od nowego informatora który ukradł te informacje prosto z sikrit dokumjents from Moscow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem wiele pozycji raczej nierealne ale kto wie..Może coś się z tej listy pojawi
Fota z Dom1na jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link do strony: https://www.dom1n.com/newsy/czarny-rynek-2021-pierwsze-przecieki/
#wot
akarw1234 - Oto przecieki czołgów w przyszłorocznym Czarnym Rynku od nowego informato...

źródło: comment_1605020135gLD9uAVHp176FaSmyICPKZ.jpg

Pobierz
  • 10
@prezess123123: Też tak myślę. Ale taki Renegade czy nawet Senlac i T103 za kredyty to dobra oferta i chętnie bym skorzystał (po za M54 bo jego już mam) . Wg mnie każdy czołg premium za kredyty to dobra opcja..No chyba że mówimy o 2 tierze za 20 mln ( ͡º ͜ʖ͡º)
Typka 62 też bym chętnie przytulił bo zawsze na niego polowałem ale jak się pojawiał
@Punk911:
Bourrasque jest wart uwagi, ale cena 10 000 golda nie jest jakaś okazyjna. Jak miałbym w tej cenie coś kupować to poczekałbym na kalendarz adwentowy i jakby go nie było to zdecydowałbym się na inne pojazdy np. Defender, IS-3A, Progetto, Skorpion G, SU-130PM, HWK 30 lub ELC EVEN albo kołowca premium. No chyba, że Ci tak bardzo na tym pojeździe zależy...
@hetman64: def, is3a, skorpion, su, hwk, elc odpadają, tylko progetto i właśnie borrasque mnie interesuje, No chyba ze ten kolowiec bym musiał jakieś porównanie obczaić
@Punk911:
Pograj sobie drzewkowym kołowcem i sprawdź czy taki pojazd Ci się spodoba. Jest to pojazd bardzo wymagający i nie każdemu on odpowiada. Potrzeba dużej wprawy, aby szybko jechać i manewrować a przy okazji strzelać.
Co do Progetto to również można wbić włoskie drzewko do 8 tieru i zamontować najlepsze działo. Premka od drzewkowego pojazdu jakoś diametralnie się nie różni. Największy atut to właśnie działo z doładowaniem w obu 8. tierowych
@Punk911:
Uuu to w ogółe bym się nie zastanawiał nad zakupem Panhard EBR 75 (FL 10) czy Bourrasquiem. Progetto przy nich jest zdecydowanie zbyt statyczny i jakbym bardzo dobrze ogarniał lighty to skupiłbym się na tej dwójce (Bourrasque i EBR).