Wpis z mikrobloga

@gumowy_ogur Serio tak ciężko Ci kropki połączyć? XD Ludzie w ten sposób ratują swoje firmy przed upadkiem, próbując przyciągnąć ludzi i sprzedać towar (ʘʘ) Często tego typu sklepy są w lokalizacjach odwiedzanych przez turystów bądź są otoczone restauracjami i bazują na zakupach impulsywnych a że teraz ruch turystyczny nie istnieje a restauracje są zamknięte to ulice świecą pustkami i jakoś trzeba się utrzymać a pejsbook z lajwami to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michuO_o: no ciężko połączyć mi po co jakiś ruski butik (tutaj akurat poznański) przez nieświadomego członka grupy (udostępnił nie wiedząc o tym - więc jest jakiś mechanizm scamu) na przykład rowerowej albo turystycznej.
@gumowy_ogur By nie było mnie też irytuje to strasznie jak same lajwy mi wywala i fakt w części przypadków jest to scam ale ostatnie wzrosty tego typu treści to fakt że ludzie starają się zmniejszyć straty przez to co nasz jaśnie miłościwy rząd wprowadził ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sam mam sklep na terenie starego miasta w Toruniu i spadek liczby osób na starym jest ogromny, młodzi nie mają
Serio tak ciężko Ci kropki połączyć? XD Ludzie w ten sposób ratują swoje firmy przed upadkiem, próbując przyciągnąć ludzi i sprzedać towar


@michuO_o: co ty #!$%@? jak zjawisko jest znane nie od epidemii tylko od jakichś dwóch lat.