Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@000loki: ja mam akurat 1080/60 bo projektor więcej nie wyciągnie, ale są w sprzedaży pod 4k/60. Na moich przy 1080p zero opóźnień, nawet przy filmach 3D.
  • Odpowiedz
@Jubei: no ja tez wole kabel, ja bez nerwow przecież. Ogólnie - jeśli ktoś nie ma pc mocnego, to klocek to najlepsza konsola na chwile obecną. Jednak jeśli ktoś ma pieca i nie boli go parę brakujących spraw, jak np. resumowanie gry tam gdzie się ją skończyło etc., to myślę, że dobry komp plus klawa i pad to najlepsza opcja i ew. ps5 :)
  • Odpowiedz
@qualin: myślę, że dużo starszych gier i indyków ograsz na 120hz. Gry, takie mniej wymagające graficznie, ale ciągle dynamiczne - np. Hades - powinno latać 4k@120fps. Przynajmniej tak mi się wydaję. Głównie jednak będzie to wykorzystane w 2k@120fps podejrzewam więc tu hdmi 2.0 też powinno wystarczyć. Ja jednak mówiłem o tym transmiterze, bo chciałbym to wykorzystać na pc - a tu już to jest możliwe :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@000loki: no właśnie, w moim nie-tak-bardzo-mocarnym pc mam szybki SSD (Samsung Evo Pro) a i tak do pięt nie dorasta z czasem wczytywania do kloca, więc...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jubei: przykro mi. Rozumiem, że nie siedzisz w PL? Bo tutaj w marketach ludzie dzisiaj pokupowali. W każdym pełne półki były.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@qualin: no nie, w UK ludzie dostali #!$%@? i wyprzedano wszystkie preordery i stock wszędzie. Dosłownie co do konsoli. Nie spieszy mi się, jakby mi zależało to bym preordera złożył. ...ewentualnie szwagra do Media Expert wyślę w Łodzi.. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
hmmm z racji wieku wolę się rozwalić na kanapie z padem, więc odchodzę powoli od pecetowego grania.

@Jubei: Leniwy jesteś, a nie stary.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qualin: Wszystko, wszędzie w UK wykupione.
Obie wersje Xboxa i obie wersje PS5 w każdym możliwym sklepie. Nawet bezpośrednio u producenta.
  • Odpowiedz