Wpis z mikrobloga

Cześć!
Planuje zakup fotela ergonomicznego do max 1k, przeczytałem już masę wątków, a jeszcze więcej produktów, ale wciąż nie mogę wybrać odpowiedniego modelu. Co do samych moich wymagań to chciałbym, żeby miał regulowane podłokietniki, oparcie oraz preferowałbym siedzisko z tkany a nie z siateczki. (180cm/87kg). Na podstawie wcześniejszych wątków i opinii w poniższej liście zawarłem modele, które mnie zainteresowały(kolejność bez znaczenia):

1. Tune Unique
2. Saga Plus
3. Ergotech - tutaj minusem dla mniej jest siateczkowe siedzisko i zastanawiam się czy będzie niekomfortowe (wżynanie się w uda)
4.[Space Sitplus](https://meblujdom.pl/fotel-ergonomiczny-space-sitplus-id7762.html
5. Diablo V-Basic - tutaj minusem jest siateczka oraz słaby mechanizm regulacji oparcia (podobno)

@meblujdom_pl doradzicie coś?

Dzięki za wszystkie komentarze :)

#fotel
#fotele
#biuro
#ergonomia
  • 12
@Largos22:

Też się rozglądam za fotelem w tym budżecie, ale bez przymiarek w sklepie we własnej osobie, chyba się nie obędzie. Co co Tune Unique to zniechęciła mnie trochę recenzja na ceneo. Spójrz może też wyciągniesz jakieś wnioski. Daj znać na co się zdecydowałeś.

Fotel użytkuję przez 2 tygodnie. To co się przede wszystkim rzuca w oczy po otwarciu opakowania to... budżetowość. Elementy począwszy od krzyżaka po szkielet są wykonane z
@ChmuryKaptury widziałem, tę opinię na Ceneo i trochę mnie ona też "wystraszyła", co więcej podobne informacja na temat taniości plastików jest na meblujdom, ale mimo wszystko wydaje mi się, że tak musi być w tym zakresie cenowym. Nie można mieć ideału w tym budżecie i gdzieś producent musiał szukać oszczędności i całkowicie to rozumiem. Rozważam jeszcze kupno używanego kinnarpsa, ale nie wiem czy chce mieć fotel po kimś
kinnarpsa


@Largos22: ta ich strona wygląda jak gówno.
Co mnie obchodzi ekologiczność krzesła? xD
Bardziej przydatna była by cena, a ich fotele wyglądaja jak takie za 800zł z ikei.
Frajera niech gdzie indziej szukajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)