Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Oglądam te wojenki i zastanawiam się nad swoim położeniem. Chce kupić #ps5 nie dlatego, że uważam go za nadchodzącą lepsza konsole. Po prostu miałem #ps3 i #ps4. A na PS4 mam sporo gier, które chętnie odpalę odświeżone na nowej konsoli. Nie chcę ich tracić. Czy mimo wszystko lepiej kupić #xbox? Musiałbym wtedy kupić od nowa mnóstwo gier albo już zawsze grać w nie na PS4... Wiesiek, RDR2, Fallen Order, Horizon, Spiderman, TLOU, Stellaris i więcej. Co byście zrobili?
Zapraszam do merytorycznej gownoburzy.
  • 31
  • Odpowiedz
to mówisz że inne TV też tak mają? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może być wina i jednych i drugich, nie wiemy co dokładnie jest przyczyną.


@MisPluszowyZWadaWymowy: tak, nawet z niektórymi tv sony jest problem ;) wiec albo wszyscy producenci nie umieja w hdmi 2.0 albo jednak ps4pro ;)
  • Odpowiedz
ne i masa innych urządzeń i telewizorów ma problemy


@MisPluszowyZWadaWymowy: bardzo nieinteresujące. Sony zrobiło updejt ze ekran miga co minutę, ale to Ok, bo jakiś maranz tez ma problemy. Poradzę ściągnąć okulary fanbojstwa ;) Możesz bez problemu oglądać czarny ekran zamiast grać, ale nie wciskaj kitu innym ze to normalne :D
  • Odpowiedz
nie wiesz co jest przyczyną


@MisPluszowyZWadaWymowy: teoria, ze winne jest Sony jest powszechnie uznana za najlepsza ;) jak poszukasz to na reddicie jest relacja gościa, który miał komplet tv Sony i ps4pro, jeden support mówił, ze to wina tv a drugi ze konsoli. Jak dla mnie to wystarczający dowód na winę Sony ;)
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: lol, wiadomo, wszyscy wiedza, jesteś jedynym który domaga się jakiś magicznych dowodów ze ludziom sprzęt nie działa. Uwielbiam ludzi, którzy tłumacza innym ze przecież to nie jest problem. Ile groszy jest teraz w Sony za wpis? ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Abaddon84 bierz PS5. Bez sensu zmieniać platformę, skoro masz już bibliotekę gier na jednej
Za jakiś czas kup Xboxa, jak spodobają Ci się jakieś gry i... tyle :D
  • Odpowiedz
A daj spokój myślałem że mnie krew zaleje .Najpierw kupiłem tv Samsunga a 2 miesiące Pozniej prosiaka.Gralem w GT i nagle czarny ekran na 3-7 sekund z pozycji 2 byłem 11 prawie przy każdej grze jaja z tym tv.Nigdy więcej .Teraz przesiadka na Sony lada dzień


@Dempsey: Miałem podobnie na telewizorze TCL. Może nie w czasie gry (choć dokładnie nie pamiętam) ale w czasie ekranów ładowania itp. ekran robił się
  • Odpowiedz