Wpis z mikrobloga

  • 1
@sulek1124 nier automata, hellblade, Forza, standardowo Gearsy. To takie pewniaczki.
Mnie mocno wciągnęły dwie gry, które wielkiego halo (( )) nie zrobiły:
- Sea of thieves - jak masz grupę ziomkow to gra się cudnie, z randomami też nie jest tragicznie
- State of decay 2 - niby średniaki, ale bicie zombiakow i rozbudowa bazy mi kilka tygodni wycięło z zycia
  • Odpowiedz
@sulek1124: jeżeli jesteś w miarę obyty ze strzelankami to polecam świetnego coopa (ale można grać z randomami), który właśnie wleciał do Game Passa, czyli Deep Rock Galactic. Jesteś drużyną kosmicznych krasnali którzy mają za zadanie wykopać jakieś surowce z jaskinii, a następnie ewakuować się ASAP. Zadanie będą utrudniać różnego rodzaju insekty, do których trzeba strzelać jeżeli chce się przeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Duży wybór broni,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sulek1124: Zobacz na Horizona. Mi się osobiście podobała jako mieszanka Far Crya, Monster Huntera i Wieśka ( fabuła nie jest AŻ tak złożona ). Walki są o wiele bardziej intencywne niż w Wieśku, ale zaliczam to na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°).
CuckCuckKlan - @sulek1124: Zobacz na Horizona. Mi się osobiście podobała jako mieszan...
  • Odpowiedz