Wpis z mikrobloga

Zrobiłem apkę do filtrowania meczów na żywo (nie znalazłem podobnej w necie). Jestem ciekaw waszych opinii.

Ogólnie to można filtrować mecze po wyniku i minucie, czyli jeśli obstawiamy i zależy nam na znalezieniu spotkań np:
- 0:0 między 46 a 65 minutą to ta apka to umożliwia (niektórzy obstawiają szukając właśnie takich spotkań, z tym, że robić to na stronie bukmachera jest średnio wygodne, bo trzeba przeskanować całą stronę szukając takich spotkań, a tu mamy to w jednej tabeli konkretne spotkania.

Do tego możemy sobie sortować mecze po statystykach, czyli np.
- szukamy spotkań jw, czyli np. 0:0 od 46 do 65 minuty
- sortujemy po posiadaniu piłki, oddanych strzałach itd (zależy od naszego systemy obstawiania)
- znajdujemy mecze z wyraźną jakąś przewagą jednej drużyn (oczywiście to tylko jeden z systemów gry, ale jak ktoś opiera swój o podobne wskaźniki, to apka mu ułatwi trochę życie)

To również możemy. Wymyśliłem tę apkę, bo wkurzało mnie, że po pierwsze serwisy bukmacherskie nie umożliwiają takiego filtrowania, trzeba skanować ekran samemu, a wiadomo, że w weekendy jest dużo meczów, stąd średnio wygodne. Po drugie, jeśli chcę lepsze statystyki to muszę wchodzić na flashcore itd i klikać pojedynczo w spotkania, a i tak nie mogę sobie tych spotkań porównać, chyba, że kliknę w x spotkań w osobnych tabach przeglądarki, co jest średnio wygodne. A tak, mam jedną tabelę ze spotkaniami przefiltrowanymi i posortowanymi zgodnie z naszym widzimisie na jednym ekranie.

Do tego apka ma swoją wtyczkę (chrome) dzięki której możemy apkę używać bezpośrednio na serwisach bukmacherskich (póki co tylko sts, fortuna i lvbet). Co nam to daje? To samo co powyżej, ale jednocześnie z poziomu wtyczki mamy przycisk typu "przejdź do" dzięki czemu od razu możemy przeskoczyć na dane spotkanie i np. dodać do swojego kuponu.

Moim zdaniem apka sporo ułatwia i zaoszczędza czas, no ale to moja opinia ;).

Tu jest strona apki: https://www.betplugin.pl/
A tu krótki filmik (35 sec) jak działa aplikacja (sama, bez wtyczki):https://www.youtube.com/watch?v=1PRoDaGGBZ

Rozwijać dalej?

#bukmacherka, #typybukmacherskie
  • 5
  • Odpowiedz
@astri: Dzięki, miłe :) Odbiór jest pozytywny, ale marketingowo raczkuję, więc jeszcze daleka droga. Za dane płacę od niezależnego dostawcy, który udostępnia swoje dane przez API, jest tego trochę.. Zamierzam rozwijać projekt, niemniej wiadomo.. jeśli apka się przyjmie i ludzie będą chcieli jej używać, apka będzie się rozwijać.
  • Odpowiedz
@arystosedes: no spoko widać, że coś pożytecznego więc można w przyszłości to skomercjalizować albo jakaś zbiórka na potrzeby rozwoju ale pomysł dobry i trafiony
  • Odpowiedz