Wpis z mikrobloga

@Deno: Drugi streamer ktory tam byl z Kami nazywa sie Baked Alaska. Tutaj video jak chcieli z Kamim przewrócić siatkę ale republikanie sie wystraszyli ze CNN zobaczy i będzie zła opinia XD
R.....S - @Deno: Drugi streamer ktory tam byl z Kami nazywa sie Baked Alaska. Tutaj v...
  • Odpowiedz
@RaiderSPURS: no nie wiem wg. Mnie to próbują wzburzyć tłum bez sensu, nic dobrego nie zrobią takim czums, ale z drugiej strony CNN i tak ich pokaże w złym świetle (ale nie ma co dodawać oliwy do ognia)
To jest protest po elekcji już?
  • Odpowiedz
@Deno: No wiesz jakby tak każdy myślał, to żadna rewolucja w historii świata nigdy by nie miała miejsca. Czasami trzeba, jezeli sie okaze ze te wybory sa sfałszowane to jak najbardziej powinni użyć siły ! To już protest wygranej Bidena.
  • Odpowiedz
On walczy o Białą Rase, a nie o USA XD


@RaiderSPURS Chyba o wyświetlenia i donejty edgelordów

Urodził sie w Szwecji


Według tego co pamiętam z komentarzy wykopków i wg. Wikipedii, to jest z Australii, ale jego przodkowie pochodzili ze Skandynawii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@n1c3: No to źle zakładasz.
Ja generalnie nienawidzę ludzi i nie ma dla mnie znaczenia czy jesteś czarny, żółty, tęczowy, czy wierzysz w Boga, Jahwe czy Latającego Potwora Spaghetti ani czy indetyfikujesz się płciowo jako toster.
Wszyscy mnie #!$%@? jednakowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz