Wpis z mikrobloga

Mirko z tagu #przegryw #tinder #badoo
Jako doświadczony miras w sprawach umawiania sie z dziewczynami mogę wam pomóc jak zagadać i ciągnąć rozmowe bez żałosnego "hej co tam", "hej co słychać", a potem zdziwienie, że typiara nie odpisuje. Po prostu zrób jeden z drugim konto laski 2/10 nie ważne jak grubej to zobaczycie, że dostaniecie setki wiadomości dziennie od takich zjebów.
Jak zacząłem z nimi rozmowy w inny sposób to przyjeżdżały kobiety, które miały w opisie "nie przyjeżdżam pierwsza". Mieszkałem wtedy w dużym domu, gdzie miałem wolną sypialnię, która nie była nawet używana ale nie napiszesz tego jej w wiadomości, że zostanie przebolcowana.
Średnio miałem w tygodniu 2 - 3 różne dziewczyny. Nawet sąsiadka przyszła kilka razy jak starego w domu nie było.
Pamiętam jak właścicielka domu pisała i dzwonila, że żadnych kobiet w jej domu a tam nawet podczas rozmowy były obecne przypadkowe laski, które sie zwyczajnie śmiały z tej sytuacji gdzie mówiłem, że to tylko do sprzątania xddd.
Także jakby jakiś przegryw chciał kilka wskazówek to podzielę się doświadczeniem. Obecnie jestem w związku od stycznia więc nie będę już raczej wykorzystywał swoich tricków aby milf jechał do mnie pociągiem 200 kilometrów na kolacje ze śniadaniem.
No i nie wynajmuje już domu u chorej na głowę kobiety xd
  • 11
  • Odpowiedz