Wpis z mikrobloga

Wchodzę sobie na vikop, a tu znowu insynuacje, że Francja upada i muzułmanie przejmą władzę w tym kraju. XDD
No ale wiadomo, że trzeba straszyć, bo bez strachu katolickie owieczki szybko się rozpierzchną. Tymczasem na #reddit w gorących wisi post z wycinkiem wywiadu z Macronem, gdzie ten wyjaśnia na czym polega wolność słowa i jakże nam znana obraza uczuć religijnych. A czy to dotyczy tej, czy innej wiary to nieistotne, wszak wszystkie roszczą sobie monopol na prawdę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zatem nie dajcie sobie odbierać waszych wolności i nie odmawiajcie sobie śmieszkowania z katolików/muzułmanów/żydów. ( ͡ ͜ʖ ͡)


#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
mojemirabelki - Wchodzę sobie na vikop, a tu znowu insynuacje, że Francja upada i muz...
  • 6
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: powiem szczerze, że nie znałem za bardzo Macrona (wstyd przyznać się, ale też nie interesowałem się zbytnio i widziałem tylko memy z jego żoną co mogłaby jego matką). Naprawdę facet jest ileśtamnaście poziomów wyżej od tych pionków z naszego podwórka. Tu w krótkiej wypowiedzi jest wszystko: odniesienie się do zarzucanych mu słów, przedstawienie swojego prawdziwego stanowiska, przedstawienie uzasadnienia swojej decyzji i to wszystko prostym językiem, bez odnoszenia się do erystyki
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: Macron to jest gość, nie spodziewałem sie że znajdzie się prezydent w Europie który będzie miał jaja jak on.
Teraz mało kto mówi że Francja upada, może jakieś dzieci i patologia. Problem w tym że przez lata hodowali sobie problem i dopiero teraz biorą sie za sprzątanie i nie wiadomo czy to sie uda.
  • Odpowiedz