Wpis z mikrobloga

Kurde,wstyd się przyznać,mam 37 lat i zawsze myślałem że pogotowie i szpital to taka jedna wielka rodzina. Że zawsze sobie pomocni i przyjacielscy,że jedna strona za drugą zawsze stanie w obronie. Jak taki pomocnik mistrza fachu za swoim mistrzem. A tu się okzuje że ratownikm medyczny dla lekarzy to największe zło na świecie a prawda jest taka są bardziej potrzebni od tych konowałów. Ratownicy>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>lekarze
#zello
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sypazrw: dzbany zdarzają się wszędzie i znasz historię tylko z jednej strony, gdybyśmy mieli stream z innej izby przyjęć to mógłbyś myśleć że ci ratownicy są #!$%@? bo zostawiają pacjentów izbie która fizycznie ich w stanie nie jest przyjąć. Problem w głównej mierze jest w zarządzaniu
  • Odpowiedz
@sypazrw: Jesteś kolejną osobą, która myśli, że szpital jest z gumy. Do dyspozytorów często nie dociera, że może nie być łóżka dla pacjenta albo nie ma personelu, który może się zająć tym pacjentem. Weźmiesz na siebie odpowiedzialność za życie pacjenta, którego nie masz gdzie podłączyć do monitora, nie masz dla niego miejsca czy ludzi, którzy mu pomogą? Bo wszyscy by ładowali pacjentów ile wlezie, ale potem prokurator zapyta - czemu
  • Odpowiedz
@milena-marcela: Robię to w ramach nadziei na polepszenie sytuacji w tym #!$%@?. Że ci ludzie w końcu przejrzą na oczy i zamiast #!$%@?ć po ratownikach, pielęgniarkach, lekarzach czy diagnostach - zaczną #!$%@?ć po politykach, którzy do tej sytuacji w ciągu ostatnich 30 lat doprowadzili.
  • Odpowiedz
@Chomas: piszesz to pod wpisem wychodka, który stwierdził, że ratownicy są bardziej potrzebni od "konowałów" ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby to była ich wina, że nie ma miejsc i nie mogą przyjąć pacjenta
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: @pytajnig: ale spokojnie. Ja sobie zdaje sprawe z tego ze to nie wina lekarzy czy ratowników ale ustroju tego państwa. Mi chodziło o to że jako jedna grupa docelowa będą sobie pomogac. A nie wzywać na siebie policje i straszyć paragrafami.Ja wiem że przez to wszytko słyszy się jedną ze stron i jak ktoś wyżej napisał, relacja drugiej strony jest zupelnie inna.
  • Odpowiedz
@milena-marcela: W sumie ten cały tag od kilku dni tak wygląda. Grożący dyspozytor, do którego nie dociera, że szpital nie ma gdzie położyć pacjenta to bóg. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z drugiej strony siedzą tu eksperci, którzy myślą, że krzesełko to samobójca, a nie krzesełko kardiologiczne dla pacjenta. xD
  • Odpowiedz