Wpis z mikrobloga

ale te twin peaks to jest #!$%@? serial. Spodziewałem się jakiegoś fajnego kryminału , a okazało się ze to jakieś kiczowate fantasy o jakichś gownianych duchach z lasu, kosmitach i jakichś wizjach (wszystko przedstawione jakimiś #!$%@? efektami specjalnymi robionymi na amidze) xD zmarnowałem na to gówno kilka godzin. Jeżeli ktoś lubi bajeczki dla dzieci to mu się spodoba, ale jak ktoś woli realny świat i seriale typu narcos, breaking bad czy narcos to nie polecam tego kiczowatego dziadostwa #twinpeaks #seriale
  • 5
  • Odpowiedz
@przeczki: Czekałem na taki komentarz, jak ktoś lubi proste niezłożone seriale to może iść oglądać narcos i ustawić dzika na profilowym natomiast jak ktoś chce oglądnąć bardziej wymagający, inteligenty serial polecam Twin peaks, nie zawiedziecie się
  • Odpowiedz
@przeczki: Nie będe się z tobą sprzeczał bo ocena tego serialu i miliony osób na świecie które ją wystawiły są wystarczającym arugmentem. Może nie twój typ seriali, może nie rozumiesz tej konwencji, ale napewno nie jest słaby. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz