Wpis z mikrobloga

Obstawiam, że gość z kanału Shoarma w Picie jest tak naprawdę osobą o lewicowych poglądach i te jego filmiki to performance mający na celu ośmieszenie prawactwa. Nie żeby to było szczególnie trudne, ale akurat Shoarma jest kojarzony ogólnie z szeroko pojętymi #prawamezczyzn i #mgtow, więc obstawia że to jest jakaś przegięta karykatura żeby skompromitować tę inicjatywę która sama w sobie jest śmieszna. Bo to jest naprawdę niesamowite, takim dyletanctwem i ignorancją to chyba nawet parodyści z Konfabulacji się tak nie zachowują i nie mają takiego turbana na łbie. To musi być jakaś prowokacja, nie można być #!$%@? takim dzbanem #szarpankizzyciem #polskiyoutube #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow
pawelososo - Obstawiam, że gość z kanału Shoarma w Picie jest tak naprawdę osobą o le...

źródło: comment_1604566670GxesZ7R6mQuzaAEL4TQThh.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@pawelososo: O posłuchaliście mojej rady i już nie robicie ,,kiedyś oglądałem unsub"
ale nie kazałem wam kraść moich pomysłów na ośmieszanie neuropy XDXDXD
Wy na serio macie coś nie tak ze sobą ,że nie potraficie niczego kreatywnego wymyśleć
chociaż minimum rigczu XD
  • Odpowiedz
@pawelososo: Nie pierwszy i nie ostatni wykopowy autorytet, który zaczynał z poziomu "o patrzcie dobrze gada", a potem odpływa i zaczyna się ośmieszać. Mieliśmy kult Korwina, był Max Kolanko, Braun, Michałkiewicz i jeszcze pewnie wiele innych przypadków.
  • Odpowiedz
@pawelososo: Szarpanek odjeżdża już za mocno w prawo. Za całe zło tego świata odpowiada rzekomy "marksizm kulturowy". Zbyt płaskie i prymitywne to tłumaczenie. Po co ta polityka doklejana do problemu hipergamii ?
  • Odpowiedz
@zaq2121: Kolega nie łączy chyba kropek za bardzo, hipergamia nie mogłaby zaistnieć w konserwatywnym świecie. Świecie całkowicie sprzecznym z promującym egoizm, konsumpcjonizm i rozwiązłość netflixem, który afirmując takie postawy wyzwala w kobiecie najniższe instynkty (do tej pory tłumione przez tradycyjne wartości). Zideologizowanie netflixa w wiadomą stronę też jest oczywistością. Tak że trudno tu nie "doklejać" polityki, jeśli się chce zobaczyć cały las, a nie tylko pojedyncze drzewa.
  • Odpowiedz