Wpis z mikrobloga

@Cerasus: jeżeli nie musisz wynosić sprzętu z domu to nie widzę takiej potrzeby. Rifts to ciągle kapitalne gogle, które nie wyglądają jak taniocha z chińskiego bazarku (tak, o Tobie Quest 2 mówię) do tego chcesz mieć wygodny pasek na łeb, dopłać, chcesz grać w normalne gry zamiast bzdur rodem ze smarfona, kolejna inwestycja. I nagle okazuje się, że nie jest tak tanio. Do tego aż takich wielkich różnic nie ma.
@ZjemCiKeczup: O czym ty mówisz xd
Q2 ma rozdzielczość wyższą od Rift S. Możesz grać w pcvr i standalone gierki.
Q2 to nowy sprzęt, jeszcze długim wsparciem, gdzie Rift S kończy produkcję na wiosnę.

@BQP: Kolejny xd Standardowy pasek w Q2 jest okej, gram od premiery i nie widzę potrzeby kupowania Elite Strapa. Granie z kompa to rzeczywiście potężna inwestycja - 30USD na VD

@Cerasus: OPie, ja bym sprzedał
@ZjemCiKeczup: Podbijasz Encode Resolution Width na Linku do 3664 i jakość obrazu jest bardzo dobra

Jak nie chcesz kabla, router wifi6 za 2 stówki i lecisz po VD, kompresja jest, ale grasz skąd chcesz i nie ogranicza ruchów kabel
@Raffael: Rifta mogę dać na ogłoszenia i sprawdzić czy będą jacyś chętni.
@Raffael: Strap w Rifcie to akurat rzecz która mnie w nim najbardziej irytuje.
@Wolsky: Właśnie mam nadzieje, że uda się znaleźć kogoś kto da w miarę dobrą kasę za nie.
U mnie i tak by było granie tylko na PC, mam ruter i kartę z WiFi 5GHz. Ciekawe jak wygląda sprawa z trackingiem kontrolerów bo u mnie
@Cerasus:
Jeżeli chodzi o granie przez Linka - laga nie odczuwam, gram w BS na Expert. Poza Beat Saberem rzadko używam, bo po kablu brakuje swobody poruszania.
Virtual Desktop, po wifi6 masz ok. 30ms ping - raczej używam do gierek fabularnych typu TWD, HLA, w Best Saber do poziomu Hard daje radę. Plus taki, że działa po LANie, więc nie ma problemu z zabraniem ze sobą routera gdziekolwiek i podłączeniem go