Wpis z mikrobloga

Podobały mi się zapiski w sklepach przy zamawianiu preordera, np.:

Produkt wysyłamy od 19.11.2020

Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:

(...)

Zmienił się planowany termin dostawy – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas produktu


jestem ciekaw jak faktycznie dużo ps5 wpadnie w ręcę ludziom z pierwszego rzutu, a ile ludzi i tak i tak będzie musiało poczekać do grudnia/stycznia, bo przecież 'nie otrzymaliśmy jeszcze pańskiego produktu' co będzie zgodne ze stanem faktycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps5
  • 4
@solutio wątpię żeby zabrakło. Chwyt marketingowy. Może na premierę będzie problem, ale nie wierzę, że duża firma pozwoli sobie na brak produktu w największym sprzedażowym okresie czyli święta.
wątpię żeby zabrakło. Chwyt marketingowy


@Derasot: oby. Za granicą były organizowane nowe pre-ordery (sony tworzył wave1, wave2, itd. preorderów). U nas wszystko poszło na samym początku i nie było dogrywek. Jeden ze sklepów wprost stwierdził - 'nie wiemy ile będziemy mieli dostępnych kopii'. W najgorszym przypadku jest overbooking ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@solutio: Media Markt chyba już ma, dzwonili do mnie 2 dni temu żeby spytać czy nie potrzebuję czegoś do konsoli + gwarancja. Pani też powiedziała że moje zamówienie jest już gotowe i moge spokojnie 19 zasuwac do sklepu.

@atraxx: radzę spojrzeć na premierę ps4, konsole normalnie w sklepach były dostępne prawie pół roku po przemierze