Wpis z mikrobloga

Jednego nie rozumiem. Kupowania srajtasmy na początku pandemii. Według mnie to była jakaś sterowana akcja by zobaczyć czy ludzi da się popchnąć do jakiś dziwnych stadnych zachowań. Po co komu papier na lockdownie. Przecież nawet jakby już było tak że totalnie nie można wychodzić to najwyżej po sraniu wszedłby jeden z drugim pod prysznic i obmył dupę bez papieru. Ale od początku mówiono że sklepów nie zamkną. tyle ludzi na świecie nie wie że dupsko można też umyć xd nie wiem pomóżcie zrozumieć.
#koronawirus #przemyslenia #heheszki
  • 8
bo papier toaletowy jest uniwersalny. Może służyć jako opatrunek, możesz w nim owinąć żywność, możesz nim czyścić, zrobić z niego maske i wycierać tyłek.


@SebaRenesansu: zapomniałeś jeszcze, że możesz z niego zrobić kondoma
@wiem_wszystko: w 2011 ogarnelismy z ojcem taki magazyn z 77 roku (na drzwiach taka data byla) i tam bylo w #!$%@? starej srajtasmy takiej w dotyku jak gazeta. I ona tam lezala po prostu od 30 lat w razie W. Nwm jak stan wojenny byl to moze ktos sb zapasy porobil albo po prostu jakby nas stany chcialy zbombardowac :’)
@wiem_wszystko: A czy przypadkiem źródłem nie była jakaś miejska legenda z Japonii, według której to Chiny są głównym producentem i dostawcą taśmy ściernej dla Japończyków, więc jeśli Chiny ogłoszą srogi lockdown, to Japończycy będą mieli problem? A dalej to już poszło jak w starym dowcipie o tym, że w Moskwie na Placu Czerwonym Lenin rozdaje samochody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)