Wpis z mikrobloga

#!$%@?, czemu ludziom u władzy nawet z własnego sumienia nie jest wstyd dawać tak mało kasy ludziom co ratują innych? Przecież jak się tego słucha to widać, że im zależy na ratowaniu. Powinni tacy ludzie godnie zarabiać.
#zello
  • 22
  • Odpowiedz
@NickciN: sprzatacxki też wykonują bardzo potrzebna pracę a nikt im nie płaci wiecej. chcą ludzie pracować za takie grosze to im się takie oferuje.smitne ale prawdziwe. Z drugiej strony ilubto wykopków pluje na Polskę i zachęca do nie płacenia podatkow. jak to wszystko poskladasz to masz taką #!$%@?@NickciN@NickciN@NickciN
  • Odpowiedz
@piastun: powiem tak. Gdyby władza dobrze wydawala hajs to podatki byłyby przyjemnością. Działająca służba zdrowia, wysoki poziom szkolnictwa, nowe drogi, dobre połączenia kolejowe itd. Stary, to ja bym im mógł sam przynosić podatki z uśmiechem na ustach. Ale jak te kur## rozwalają hajs, dostaną więcej to tylko więcej wywalą to wolałbym im grosza nie dać. Co do sprzątaczek. Dla mnie jest różnica ratowanie ludzi a zamiatanie podłogi.
  • Odpowiedz
@piastun: też wykonuje ambitniejszą robotę niż zamiatanie, mogę postawić się na równi ze sprzątaczką. Praca to praca. Ale nie postawię się na równi z kimś kto umie i ratuje innego człowieka.
  • Odpowiedz
@NickciN: bredzisz i żyjesz marzeniami. Warszawa bogata i co? Ma problem ze wszystkim bo najłatwiej zwalić na rząd i kaczkę a czas kiedy pisowcy spali przez 6miesiecy oni wykorzystali na co ? Jak robić squuoty z pallet albo inne spędy LGBT to trzaskiem pierwszy a jak jest godzina w to tylko się przekrzykują kto winien. Przypominam, że warszawa jako region jest b. Bogata nawet jak na warunki eurooejskie.@NickciN@NickciN
  • Odpowiedz
@piastun: Ta, warszawa bogata. Przecież to jest moloch. Nie dziw się, że duże miasta są bardzo bogate. Bo są duże i mają duże wydatki. I chu# mnie warszawa obchodzi. Ja mówię o Polsce, ogólnie a nie o danym mieście. Warszawa całej Polski nie uciągnie. Zwłaszcza jak rząd kradnie coraz więcej miastom żeby mieć do koryta więcej, ha tfu na świnie na wiejskiej.
  • Odpowiedz
@NickciN: mi chodzi o to, że warszawa nawet swoim mieszkańom niczego nie zabezpieczyła. Już pomijam sprawy karetek, które wojewoda wg. jakiegoś śmiesznego przelicznika oficjalnych mieszkańców przydziela.
  • Odpowiedz
@piastun: to rząd powinien zabezpieczyć ogólnokrajowo wszystko. Wszystko ogarnąć, przemyśleć i przygotować. Tak. Każde miasto ma dbać o swoją dupę i tyle, to po cholere tworzymy wspólny kraj i mamy rząd. Niech będą tysięcy małych krajów.
  • Odpowiedz