Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #nintendo

Artykuł wyjaśniający działanie "Cloud version" dla nadchodzących gier na przykładzie "Control".
https://www.gamerevolution.com/news/664055-control-nintendo-switch-cloud-gaming-explained-ultimate-edition
Nintendo Switch stanie się takim Nvidia Shield. Grafika będzie identyczna jak na konsolach i PC.

Nadchodzące gry:

BIOHAZARD 7 resident evil - Cloud version
Assassin's Creed Odyssey - Cloud Version
HITMAN 3 - Cloud Version
Control Ultimate Edition - Cloud Version JUŻ DOSTĘPNE DEMO
H.....H - #nintendoswitch #nintendo 

Artykuł wyjaśniający działanie "Cloud version...

źródło: comment_1604398727nvIsJKGctI9nByslXFn4Nm.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Tesseract: Tak, i poprawić moduł wifi na jakiś lepszy. Więc pewnie tego możemy się spodziewać po Switch PRO.

Jestem też jak najbardziej za tym, aby iść w tą stronę. Cloud Gaming to przyszłość.
  • Odpowiedz
@Tesseract: Z drugiej strony Switch nadal jest w tyle, jeżeli chodzi o Cloud Gaming... Bo mamy znacznie wydajniejsze telefony i wystarczy pad lub przystawka gamingowa np. od razera i już mogę grać w najnowsze gry. Obecnie na telefonie ogrywam Th Division 2 i Assasiny.

@vveasel: To myślenie jak z czasów 10-20 lat wstecz.
  • Odpowiedz
Jestem też jak najbardziej za tym, aby iść w tą stronę. Cloud Gaming to przyszłość.


@HHHHHH: Z jednej strony tak. Z drugiej strony wiąże się to z tym, że gry wypozyczasz, a nie masz na własność.
Za 10 lat z nostalgią wyciągniesz Switcha PRO i ... nie będzie w co grać, bo sklep zamkniety, serwery wyłączone, a gier fizycznych nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tesseract: Tak może być, ale za 10 lat to liczę, że małe urządzenia będą znacznie wydajniejsze od dzisiejszych komputerów. Wtedy wersję non-cloud pewnie będzie można kupić z dużym napisem EXTRA KLASYKA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do Switcha PRO pewnie dodadzą wincyj Hz, bo cloud uciągnie spokojnie 720-1080p w 120fps.
  • Odpowiedz
@HHHHHH: To są fakty z ostatnich lat właśnie- poczytaj sobie ile serwerów gier online wyłączyli, bo nie opłacało się już ich utrzymywać/skończyła się licencja itp.
  • Odpowiedz
@vveasel: Ja nie muszę nic czytać. To, że jakieś niszowe usługi są wyłączane niczego nie oznacza. Doskonale znam świat cloud w IT. Jest to przyszłość bez względu na Twoje subiektywne odczucia.
  • Odpowiedz
Z drugiej strony Switch nadal jest w tyle, jeżeli chodzi o Cloud Gaming... Bo mamy znacznie wydajniejsze telefony i wystarczy pad lub przystawka gamingowa np. od razera i już mogę grać w najnowsze gry.


@HHHHHH: Generalnie jeżeli chodzi o Cloud Gaming to konsole staną się zbędne. Po co najnowszy Xbox czy PS skoro usługę streamingu będzie można na TV Boxie lub Smart TV odpalić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz