Wpis z mikrobloga

#majsterkowanie #remontujzwykopem #spawanie #industrial #kiciochpyta

Cześć Mirki
Chciałem kupić takie drzwi przesuwne, ale patrząc ile bym musiał wydać postanowiłem zrobić sam. Jestem laikiem w spawaniu kupiłem spawarkę podpatrzyłem parę filmów na YouTube i jakoś poszło ¯_(ツ)_/¯. Pytanie mam do Was a mianowicie jak obsadzić szyby? Myślę by przykleić na klej.... Jak macie lepsze pomysły to słucham Państwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szyby będą się opierać jak na ostatnim zdjęciu podstawa - teownik, boki - kątownik
jancelek - #majsterkowanie #remontujzwykopem #spawanie #industrial #kiciochpyta

Cześ...

źródło: comment_1604336103iRpPMO2bFiGypm8NkzTB3v.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jancelek: kontownik lipa. W środek każdego prostokąta do jednej krawędzi wspawaj bądź przykręć mały profil. Np 10x10mm następnie wstaw szyby z jakimiś uszczelkami bądź klejem i znowu zastaw profilem 10x10 aby wszystko się licowało. Wszystko zależy od tego jakiej grubości użyłeś profili do budowy drzwi. Pamiętaj żeby zastosować bezpieczne szyby.
  • 0
@suqmadiq2ama bo cykałem się smarkać, nie zeszlifował bym od wewnątrz w rogu i wtedy szyba by nie dolegała ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯_(ツ)_/¯ nie będzie widać bo w tym miejscu będzie rolka przykręcona
@jancelek: Na sylikonie będą się dobrze trzymać, ale za estetycznie to nie będzie. Bardzo ładnie zrobione drzwi, szacun. Jakbyś to zlecił fachowcowi to lepiej by nie było, pracowałem parę lat na spawalni i czasami niezła fuszerka przechodziła.