Wpis z mikrobloga

Wczoraj po 22 trafilem na nieoznakowaną Renówkę Trafic, pan kierował, pani świeciła dość mocną latarką, objechali cały kościół po czym zaczęli świecić na mnie (byłem z psem na spacerze), spytałem wesoło czy oni tak wszystkie kościoły oglądają i o co w ogóle chodzi a pani odparła pokazując trzymany w drugiej ręce kwit, że mają całą listę i jeżdżą całą noc i sprawdzają czy nic nie zostało "zwanalizowane". A od rana inny patrol. Zacząłem się śmiać nie wierząc w to co słyszę, spytałem co jakby zobaczyli jakieś graffiti itd. a ona na to, że wtedy wzywają kryminalnych (?!) co w sumie zgadza się z tym znaleziskiem: https://www.wykop.pl/link/5777855/policja-spisuje-znicze-pod-biurem-pis-w-czestochowie/

To jest jakaś parodia kraju, policjanci byli tak samo zażenowani i rozbawieni sytuacją jak ja, chociaż stwierdzili, że wcale nie jest im do śmiechu, bo chcieliby pospać.

Dodam, że mówimy o mieście 100 tys. mieszkańców, gdzie protesty były małe a oni objeżdżają kościoły nawet i 10 km za miastem.

#bekazpisu #policja ##!$%@? #mojkrajtakipiekny #protest
  • 3
  • Odpowiedz
jest to spowodowane interwencjami, jak np stwierdzisz że zanalizowano skatepark i zgłosisz to wtedy policja będzie częściej patrolować to miejsce.


@programista3k: ale oni mieli listę wszystkich kościołów, kilkudziesięciu, także nie sądzę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie było żadnego aktu wandalizmu w tym mieście.
  • Odpowiedz