Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam w ogródku kilka podłużnych doniczek z roślinkami, trochę truskawek, parę różnych ziół. Co z nimi zrobić na zimę? Czy wstawić je do garażu, gdzie temp jest ok 8-10 stopni przez całą zimę, ale garaż jest mały i te doniczki będą mi zawadzać? Czy wystarczy wstawić je do drewnianej, nieizolowanej szopy, gdzie temp jest zbliżona do tej na zewnątrz, tyle że nie wieje wiatr i nie pada deszcz/śnieg?
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ogrodnictwo #rosliny #ogrod
Pobierz jaguarbuz - Mam w ogródku kilka podłużnych doniczek z roślinkami, trochę truskawek, p...
źródło: comment_1604270983BsGt04egVL9gxoqUghylRT.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewiemja: truskawki zostawić w tych doniczkach na plocie? Nie przemarzną? Zioła - pomidorki koktajlowe, curry, ziele "oliwne/oliwkowe?", bazylia, oregano, rozmaryn, szczypiorek, rukola (chyba już się zmarnowała, bo nie ma od dawna nowych liści).
@jaguarbuz: Nie przemarzną, szczypiorek też może zostać. Curry to nie wiem o czym piszesz. Z pomidorów, bazylii i rukoli już nic nie będzie. Z bazylii zrób sadzonki jak masz jeszcze z czego. Oliwke, rozmaryn i oregano do zimowania w garażu ale muszą mieć światło