Wpis z mikrobloga

Człowieku, tutaj najważniejsza jest aborcja.


@Ordo_Publius: Człowieku, najważniejsze to jest #!$%@?ć tych Lemparcich debili razem z nią samą, bo ona na protestujących chce się dorwać do żłoba a wy dzbany jeszcze próbujecie jej bronić. Ona ma #!$%@? na prawa kobiet bo nie próbuje nawet grać tak aby wygrać, ona chce TYLKO I WYŁĄCZNIE żłoba. I jeśli protesty nie dadzą jej żłoba to ona ma je w dupie i niech sobie nawet
  • Odpowiedz
@Khaine: Tak oczywiście, przez strajki chce rządzić w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Człowieku Lewica ma constans w sondażach. Na strajkach zyskuje KO oraz Hołownia. To oni jak już mieliby rządzić w kraju, a nie Lempart xd
  • Odpowiedz
Tak oczywiście, przez strajki chce rządzić w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ordo_Publius: To po #!$%@? ta rada zjebów? Na co komu rada złożona z komunistycznych idiotów i skompromitowanych polityków jeśli nawet przecież nie chcą rządzić? Nawet Sasin by lepiej doradzał od tych debili.
  • Odpowiedz
Nie obchodzi mnie kto jest w jakiej radzie.


@Ordo_Publius: No wy jesteście niereformowalni xD Idź jej na zbiórkę wpłacić hajsik żeby miała za co chociaż pobalować z tymi kolegami z "rady" jak się jej nie uda dochrapać do żadnego stanowiska politycznego na twoim garbie ryzykującym zarażeniem koronawirusem na ulicy.
  • Odpowiedz
@Khaine: Najważniejsze jest, że pojawiła się siła, która sprzeciwia się rządowi i dobrze jej to idzie patrząc po wszystkich sondażach.

Nie ważne kto. Ważne, że ***** i nie będzie ograniczenia aborcji.

Inne postulaty i tak nie zostaną nigdy wprowadzone w życie, nawet jakbym chciał.

Lewica nie rządzi i nie będzie rządzić w Polsce, a nawet jeśli ktoś uważa strajk za partię polityczną to mam to gdzieś.
  • Odpowiedz
Nie ważne kto. Ważne, że ***** i nie będzie ograniczenia aborcji.


@Ordo_Publius: No właśnie ważne. Bo wyczułem że mówisz o Hołowni. Hołownia ma jako cel nadrzędny jednoczenie i za nim pójdą ludzie z różnych środowisk - ale on do #!$%@? wafla nie dzieli skóry na niedźwiedziu i nie mówi ludziom co uważają i jakie są ich postulaty.

Lempart to pazerny szkodnik który te protesty #!$%@?, bo dla niej to jest
  • Odpowiedz
W składzie tej pseudo rady są ludzie z KO oraz PO.


@Ordo_Publius: Tak, skompromitowany TW Boni, który sam jeden swoją osobą podważa całą tę radę. Wystarczy z tej śmietanki skojarzyć Boniego aby już mieć "posmak" cóż to za wspaniała rada jest.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: I co mają w tym wypadku ocenić? Ty naprawdę myślisz, że rolnicy i kibice dołączyli się do tych protestów żeby popierać te odrealnione wysrywy Lempart i jej drużyny lewicowych przegrywów?
  • Odpowiedz
@Khaine: Rolnicy mają swoje postulaty, odrębne od innych. Tam nie ma konfliktu interesów.

A kibice to wiadomo xd Nawet nie wiadomo czy potrafią czytać xd

Prawda jest taka, że nie ważne jakie inne postulaty da strajk kobiet i tak nie zostaną one wprowadzone w życie i każdy je ignoruje.

Dopóki nie zakłóca to poparcia wszystko jest ok. Niech sobie nawet dadzą i 100 postulatów, jak nie odbierze to poparcia niech sobie
  • Odpowiedz
Dopóki nie zakłóca to poparcia wszystko jest ok. Niech sobie nawet dadzą i 100 postulatów, jak nie odbierze to poparcia niech sobie będą.


@Ordo_Publius: Po co dawać postulaty których jedynym oczekiwanym efektem może być spadek poparcia dla protestów, co sam właśnie zasugerowałeś? W wariancie optymistycznym zostają zignorowane, w wariancie pesymistycznym generują spadek poparcia.

I nadal utrzymujesz że nie ma znaczenia kto jest twarzą tego strajku? xD Bo ktoś kto ma chociaż
  • Odpowiedz
@Khaine: Mnie totalnie nie obchodzi po co je wprowadzają. Mam to gdzieś i podejrzewam, że większość popierających strajk również.

Zobaczymy najbliższe sondaże, to będziemy wiedzieć jak zareagowali ludzie.

Przecież to nie ja prowadzę ten strajk.
  • Odpowiedz
podejrzewam, że większość popierających strajk również.


@Ordo_Publius: No i obyś miał rację, bo mam wrażenie że tak pięknie nie będzie i jak ludzie poczują się narzędziami Lempart w jej krucjacie do koryta to zaczną się wykruszać. Nawet dla mnie to budzi niesmak, ale wiem że sprawa jest zbyt ważna by odpuścić.
  • Odpowiedz