Wpis z mikrobloga

@Mirrak: Dokładnie z góry założył że to niewinny człowiek. Tak samo jak z góry założyli że typ popychający we Wrocławiu kobietę był sprowokowany przez nią no go nagrywała a to jest niedopuszczalne przecież.
@Gaku745: Środowiska prawicowe zaczęły „bronić kościołów” po nawoływaniu rządzących? Działają na wezwanie władzy i „elit finansowych”? Antifa to po prostu wszyscy ludzie o poglądach antyfaszystowskich? Serio? Teraz ta organizacja przyjęła taką narrację? Ostro...
@Gaku745: Niesamowite jest to że w czasach bezproblemowego dostępu do wiedzy ktoś dalej próbuje kłamstwem budować narracje. Nie ważne co byś powiedzial w tym filmie, jak słysze tekst o zrzucanej przez nazioli ze schodów kobiecie to cały materiał jest już dla mnie skompromitowany. Każdy może obejrzeć film z tej akcji i zobaczyć co to było za zrzucanie (https://streamable.com/hvm4bn). Mam nadzieję, że taktyka robienia dramy, nakręcania jej w SM i budowania
@KryptoFanatyk: pewnie na tej że był z narodowcami i zachowywał się jak narodowiec, a opaska może albo nie być widoczna na filmie, albo zgubiona w trakcie szarpaniny, tak czy inaczej, to za mało by mówić o że ten człowiek był przypadkowy i niewinny.
@KryptoFanatyk: Ale my tutaj nie jesteśmy w postępowaniu karnym xd.
Skoro twierdzisz że x ma miejsce, to udowodnij to, poprzez wskazanie na to dowodów. Proste.

Nie jestem żadnym oskarżycielem xd. A ty stawiasz tezę, to ty musisz ją udowodnić, to nie jest postepowanie sądowe by trzymać się jego zasad.

Skoro twierdzisz, że ten człowiek był bezbronny, no to dawaj i udowodnij to.