Wpis z mikrobloga

Nie śledziłem od dłuższego czasu starań libków próbujących w politykę. Jaki jest obecny status partii libertariańskich w Polsce? Póki co mamy Możemy i Libertarian, czyżba jakaś kolejna schizma, bo moja racja jest mojsza niż twojsza i jak to zwykle bywa w tym środowisku, wzajemna masturbacja w swoim kółeczku, czy póki co szacuneczek i sztama pomiędzy tymi dwoma tworami? Którzy według was bardziej warci uwagi?

#libertarianizm
  • 6
Najlepiej by było te wszystkie kanapowe twory skonsolidować pod jednym szyldem od liberalnej części knp po akapowców jako alternatywa dla obecnego impasu i zastrzec na wejściu że szurii, katofanatykom, prawakom i nacjololom wstęp wzbroniony. Wolność gospodarcza i osobista nr 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@z0rd0n: nie ma wrogości między Możemy i Libertarianami. Czasem jakieś podś#!$%@? jednych na drugich ale wszystko w raczej koleżeńskim tonie. Możemy stara się zagospodarować elektorat bliżej centrum tak jak to wcześniej próbowała zrobić Nowoczesna, a Libertarianie celują raczej w bardziej skrajne tony nawołując do stopniowej kompletnej likwidacji podatków PIT i CIT, kompletnej wolności osobistej, likwidacji małżeństw na rzecz umów cywilnoprawnych czy ograniczenia roli państwa do egzekutora umów między osobami fizycznymi. Możemy