Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupię gdzieś jakiś większy zestaw części zapasowych z technics? Chodzi mi o 4265a, 2853,3647,4274,4273b, i inne takie łączniki? Na allegro to widzę po kilka zl za sztukę i nie wiem czy szukać pojedynczych czy jest dostępny jakiś większy pakiet?

Zacząłem zabawę od kompletowania 8838 i brakuje mi z 5 elementów plus połowa łańcucha ;/
#lego
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sleepypl: no i w ogóle się zastanawiam czy warto się bawić w kompletowanie zestawów w 100%. Jak będzie sobie stał na półce to kto zauważy że brakuje numeru 7 i łańcucha ;)
  • Odpowiedz
@kujol: Jeśli zestaw będzie tylko stał na półce to rzeczywiście może nie warto wydawać pieniądze na części których nie widać. Ale jeśli za kilka lat uznasz, że chcesz go sprzedać, to kompletny set będzie więcej wart :)
  • Odpowiedz
@kujol ja to nawet części do modeli alternatywnych skompletowałem żeby mieć zestawy w 100% kompletne (w niektórych starych zestawach Technic było sporo dodatkowych części poza głównym modelem). Nikt o tym i tak się nie dowie oprócz mnie xD Jak ci to nie przeszkadza i nie jesteś takim zbokiem to nie szukaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sleepypl: ten akurat widzę że kosztuje z 10E to chyba nie warto. Jak będę widział że mam coś za ponad 100-200zl to skompletuje całość ;)
  • Odpowiedz
@kujol pytasz czy dzik sra w lesie? *.* Super zestaw i zasługuje żeby prezentował się w komplecie. Ten akurat koło 1.5k kosztuje w komplecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qullion: no właśnie tak jak piszesz, odpadki. Połowa pogryziona przez psa (albo i ja to gryzłem ( ͡ ͜ʖ ͡)), połamane, pogubione a jednak dużo sztuk potrzeba na zestaw.
  • Odpowiedz