Wpis z mikrobloga

@Genny_Stefanetti: Nieźle! Twoje? Chociaż mojemu to w sumie tylko jeszcze paneli z monitorami brakuje w tym zestawie, chociaż nie wiem czy pójdzie w tą stronę, bo on bardziej na małych samolotach ćwiczy. Hobby czy pracujesz jako pilot liniowy?
@tusiatko: Chciałbym żeby to było moje :). Mój zestaw jest bardzo podobny do Waszego :). W symulatorach lotów siedzę od 2003 roku czysto hobbystycznie, bo moja praca niestety nie pozwala mi na realizowanie się w realu, tym bardziej w czasie pandemii.
@Genny_Stefanetti: W obecnych czasach to w sumie raczej szczęście nie pracować jako pilot liniowy :) mój też w tym siedzi już od dawna, ostatnio ćwiczy też na tym bardziej na serio. Ja jedynie staram się nauczyć jakichś podstaw, gdybym kiedyś w sytuacji awaryjnej była zmuszona sama lądować :D na tym symulatorze w końcu jest to trochę bardziej realistyczne. Wcześniej miał poprzednią wersję, która jak dla mnie wyglądała jak kompletna pikseloza i
@tusiatko: W sumie prawda :D. Z tą pikselozą 100% racji, też mam takie same wrażenia. Ta nowa wersja symulatora jest super do zwiedzania okolicy małymi samolotami, ale jeszcze niestety nie nadaje się do latania liniowcami na serio, bo nie ma odpowiednich dodatków i jeszcze długo ich nie będzie. Dlatego też odpaliłem sobie ostatnio poprzednią wersję i jak zobaczyłem te tekstury i budyneczki z tektury to pomyślałem: o faaak, ale to szkaradnie