Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Od 15 października w kioskach i salonach prasowych można znaleźć pierwszy tom serii autorstwa Camilli Lackberg. "Księżniczka z lodu" jest pierwszą z dziesięciu części kolekcji prasowej w twardej oprawie bez rozdzielania książek. Poszczególne tomy będą wydawane średnio raz w miesiącu w cenie 19,99zł za sztukę. Poniżej harmonogram wydań oraz zdjęcie kolekcji.
Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem zapoznania się bliżej ze skandynawskimi kryminałami jednak brak twardych opraw skutecznie to uniemożliwiał. Pierwszy tom już mam i po przeczytaniu podejmę decyzję, czy zebrać całą kolekcję.

Harmonogram:

Księżniczka z lodu 2020-10-15
Kaznodzieja 2020-11-12
Kamieniarz 2020-12-10
Ofiara losu 2021-01-07
Niemiecki bękart 2021-02-04
Syrenka 2021-03-04
Latarnik 2021-04-01
Fabrykantka aniołków 2021-04-29
Pogromca lwów 2021-05-27
Czarownica 2021-06-24

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #camillalackberg
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Od 15 października w kioskach i salo...

źródło: comment_1604150921uO1wWN6tbssvBhHFWgxf16.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Whoresbane: @lubelskiulaniec: Książki nie najgorsze, koniecznie trzeba czytać po kolei, bo jest ciągłość opowieści w wątku obyczajowym głównych bohaterów. Motywy morderstw nie aż tak drastyczne jak na przykład u Chrisa Cartera, ale też ciekawe i nie tak łatwo odkryć kto jest mordercą. W większości części jest wątek retrospekcyjny, gdzie morderstwo jest w jakimś stopniu powiązane z jakimiś historiami z przeszłości. Ogólnie główna bohaterka to pisarka, która bardzo wtrąca się w
  • Odpowiedz
Mi "Księżniczka z lodu" zbytnio nie podeszła i chyba z tego właśnie powodu nie sięgnęłam po inne książki tej autorki. Było w niej coś rozczarowującego, ale że czytałam to dawno temu, to nie jestem w stanie powiedzieć co dokładnie. Nie byłabym jednak zdziwiona gdybym nie miała pojęcia o tym co dokładnie mi nie pasowało te kilka lat temu, czasami tak po prostu jest.
  • Odpowiedz
@Whoresbane: fajnie, że się podobało, polecam kolejne tomy, bo dużo się wyjaśni w różnych wątkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak jak pisałam nie ma co liczyć na zmniejszenie historii głównych bohaterów. Trzeba się na nich skupiać i zapamiętywać, bo dużo się u nich wydarza. Koniecznie trzymaj kolejność i miłej lektury ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak chcesz krwawy kryminał gdzie jest tylko
  • Odpowiedz