Wpis z mikrobloga

Wszyscy wróżą Kononowiczowi rychłą śmierć, bo ten "źle wygląda i jest wychudzony". Otóż, tumany jeb%$e, on był otyły. Na tyle otyły, że zagrażało to jego życiu. W szpitalu otrzymywał odpowiednią ilość kalorii, więc jego waga spadła i jest o wiele ZDROWSZY. Co do jego chaotycznych ruchów, to przyjmuje zapewne szereg leków psychotropowych (i słusznie), na które z czasem zbuduje lepszą tolerancję. Jest dokładnie odwrotnie, niż myślicie. Kononowicz pożyje jeszcze długo.

#mexicano #suchodolski #patostreamy #kononowicz
Pobierz Orzech2019 - Wszyscy wróżą Kononowiczowi rychłą śmierć, bo ten "źle wygląda i jest wy...
źródło: comment_1604131611Ma1LDEDxJ4cbxNyKJSjGzI.jpg
  • 20
@Orzech2019: A ja myślę, że nie dostrzegasz faktu iż właśnie większość wykopków ma Pretesje do Sławka w tym ja o to, że zabrał Konona ze szpitala gdzue miał doskonałą opiekę. A teraz wszystko w rękach ćpuna recydwisty.
Co więcej Sławek miał wystarczająco dużo czasu bo aż 50 rni by stworzyć Kononowi godne warunki. Wersal3k brak, odleżyny są, konon nie jest w stanie chodzić, łazięka zasyfiona + Major ktory prędzej czy później
@Orzech2019: > Co do jego chaotycznych ruchów, to przyjmuje zapewne szereg leków psychotropowych (i słusznie), na które z czasem zbuduje lepszą tolerancję.

Żadna tolerancja na leki nie wzrośnie, bo wraz z opuszczeniem szpitala ksiek przestaje brać jakiekolwiek leki.
Żadna tolerancja na leki nie wzrośnie, bo wraz z opuszczeniem szpitala ksiek przestaje brać jakiekolwiek leki.


@pampam2312: Jest taka możliwość. Nie są tanie, a i potrzeba dyscypliny do brania leków regularnie.