Wpis z mikrobloga

@lumpex200: Chyba Twój ;) Nie jestem z lewicy, ani pojętej prawicy przez rozmyte wizje. Sorry wiekszosc mowi #!$%@?ć psy, a jak mu np.zajebią rower na osiedlu to 112 albo studeniacki robią za głośno imprę. Hipokryzja
@lumpex200: Sorry, ale dla mnie to #!$%@? i Ty chcesz, zeby z tym hasłem było dobrze w tym kraju :) Wiesz, że tak każda partia myśli ? Jak nie jestes z nami to wypad! Raczej tutaj nie chodzi o uczciwość.
@kooza: A co robia? W konstytucji jest napisane ze " kazdy ma prawo do zycia" byle trybunal to moze interpretowac jak chce, trzeba w konstytucji zmienic limit zadluzenia i wpisac kompromis zobaczysz. No chyba ze odlecieli juz ale nie wydaje mi sie ze sa tacy glupi.
@lumpex200: Mi się wydaje, ze odlecieli. Konstytucja ostatnio jest szargana jak dziwka. Ale skoro stajesz chyba w obronie konstytucji to dla Ciebie to jest ok? Takze zapoznaj sie z cała konstytucją od deski do deski. Powiem tak, ale nie każdy to wie....więc ciii.....w tym momencie każdy sie sciga kto jest wiekszym lewakiem, kto wiekszym prawakiem. Ogólnie spiedrolenie mózgu ;) Więc powiem tak PIS jest socjalistyczny jest na granicy, w sumie wiekszej
@kooza: Ja mam w dupie pis ale na rewolucje nie pojde z nimi sam jestem agnostykiem a kosciolow demolowac nie popieram, chodz swieci nie sa. Wpisza kompromis do konstytucji razem z podniesiem limitu i tyle z tego bedzie zobaczysz. Lemaprtowa czuje wiatr w zagle bredzi cos o rewolucjach i zmianach wladzy chodz pisorcy 2 razy wygrali( nie jestem zwolennikiem demokracji, ale ona chyba jest). Typ co kopnol ta dziennikarke skazany a
@lumpex200: Także, nie jestem za demolowaniem kosciołow. Fakt, niestety pani Lempart staneło na czele, więc może skończyć się tak jak mówisz. BTW. Chętnie bym się z Tobą napił i wymienił poglądy.