Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zakupiłem w tym tygodniu #oneplus 8t. Jestem mega zadowolony z telefonu. Dopiero się uczę gdzie co mogę znaleźć. Brakuje mi jednej rzeczy, jak telefon jest zablokowany.

W Galaxy S8 i innych które miałem wcześniej,przy zablokowanym ekranie, nie mogłem wyłączyć wifi bądź internetu mobilnego. Tutaj mogę wszystko robić,czy jest sposób żeby to jakoś zabezpieczyć? Na przykład w przypadku kradzieży żeby mieć było możliwości wyłączenia internetu oraz lokalizacji danych.

#android #android11 #pomocy #oxygenos
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schreder: dzięki, tego właśnie szukałem!
@RudaBrona: wystarczy że będę wiedział ostatnią lokalizację gdzie telefon się logował.
@PanKracy582: zgadza się
@RudaBrona: ale dopóki sieć Wi-Fi jest włączona, łatwiej jest namierzyć telefon, czasami w galeriach loguję się pod to żeby zapamiętać dana sieć. I tak szybciej działa LTE oraz jest bardziej bezpieczne jak się loguje do banku czy na poczte
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Account_executive:

I tak szybciej działa LTE oraz jest bardziej bezpieczne jak się loguje do banku czy na poczte


Eee tu chyba się myslisz. Nigdy nie loguj się z takich sieci do banków itp. Niby jest https ale zawsze ktoś może próbować ataków Man in the middle podmiany dns itp LTE tu wygrywa na calej dlugosci.