Wpis z mikrobloga

Na tej fali moze dojsc do grubych zmian w polskiej polityce. PIS zapewne straci wladze i pewnie Lewica przejmie wladze. Sa glosy, ze Marta Lempart bedzie liderem i przyszla premierka. Ja bardzeij bym widzial na tym miejscu Jachire albo Nowacka. Co myslicie?

#protest
  • 15
@Almaak: Prezydentem na pewno nie, poza tym motloch raczej by jej nie wybral i nie ma na to szans. Po prostu jako liderka tego ruchu naturalnym wydaje sie zeby stanela potem na czele wladzy. Chociaz ja wolalbbym wspomniana Jachire i Nowacka.
@Burkhard: Wszystko zależy czy lewica zdobyłaby samodzielną większość w sejmie, dla mnie wydaje się to naturalne i z całą pewnością ludzie konsekwentnie walczący o nasze postulaty musieliby zostać za to należycie wynagrodzeni aby dalej prowadzić nas ścieżką szczęścia i pokoju
@Burkhard: Nie zostanie liderem i lewica nie wygra wyborów. Za mało poparcia. To już Hołownia ma większe szanse niż ona. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sondażach lewica mało co podskoczyła do góry. Najbardziej właśnie Hołownia, bo potrafił w odpowiednim momencie zareagować na filmik Kaczyńskiego, a ona to namawia tylko i wyłącznie do strajków, bo do polityki to po niej widać, że się nie nadaje.