Wpis z mikrobloga

@Atreyu: bardzo szybka gra z masa klikania i wymaganym w miare przyzwoitym refleksem. wole cos takiego na PC niz na sterowaniu ze pstryka. jest tez mniejszy poziom trudnosci i grind ulatwia wiele rzeczy, ale paluchy dostaja wycisk ;) no i to jest rogalik - tak 20-30 godzin łamania sobie palcow na zrobienie wszystkiego.
Tam gdzie taniej


@frytaa: patrzcie, POLAK!!!!! CO polak to ja nawet nie XD

@Atreyu: grałem na pc i na Switchu i zdecydowanie mogę polecić wersję switchową. Znaczy ja też nie uznaje pc do gier kompletnie i tego śmiesznego klikania myszka i klawiatura jak w latach 90, więc dla mnie switch zawsze będzie krok w przód od pc. No i możliwość grania w łóżeczku to zawsze piękna sprawa. Aha, wersja na
Znaczy ja też nie uznaje pc do gier kompletnie i tego śmiesznego klikania myszka i klawiatura jak w latach 90, więc dla mnie switch zawsze będzie krok w przód od pc.


@Exxan: to akurat słaby argument bo możesz normalnie podpiąć kontroler do pc, na upartego chyba nawet ten od switcha się da jak jesteś antyfanem xboxowego z jakiegoś powodu.
@jtank: dokładnie, nigdy nie zrozumiem tego argumentu w wojnie między konsolami a pecetem. Są gry, gdzie wolę grać na pececie, bo myszka i klawiatura dają mi precyzję i wygodę. Są też gry, przy których wolę sterować padem, bo tam jest wygodniej, jak na przykład Devil May Cry, Shadow of Mordor, Spyro, inne platformówki. Mam Switcha, PC i PS4, lubię grać na wszystkich platformach.
Znaczy ja też nie uznaje pc do gier kompletnie i tego śmiesznego klikania myszka i klawiatura jak w latach 90


@Exxan: ale zdajesz sobie sprawę z tego, że do pc można podłączyć pada? Czy może zatrzymałeś się w latach 90?
@Atreyu: imo skillowa gierka i lepiej na pc ogrywać, bo na switchu i tak będzie wygodniej przechodzić na procontrollerze, a jak już wyciągasz tego pada to pewnie będziesz chciał pograć na dużym ekranie